Rýchly kontakt
Šetrite už teraz, my Vám zavoláme!

Referencie

Boli sme milo prekvapení čo sa týka ochoty personálu pri výbere novej postele do spálne

Dobrý deň prajem! 

Týmto spôsobom by som sa chcel vyjadriť k nákupu novej spálni u vás. Boli sme milo prekvapení čo sa týka ochoty personálu pri výbere novej postele do spálne, následnou dodávkou a aj s montážou u nás doma. Ešte raz vďaka, z našej strany maximálna spokojnosť!

Kovács František, Pezinok, 3.4.2019

postel Lucka

Zo strany Woodservice bola dodržaná dodacia doba a aj dohodnutý dátum a čas dodania.

Objednanie prebehlo hladko, nakoľko sme už mali 3tiu objednávku vo Woodservice a pri neistotách sme sa mohli pozrieť ako sme mali robené predchádzajúce objednávky (mali sme upravovanú výšku na skriniach, typ dekoru). Objednávku sme spravili v OC Laugaricio kde sme boli s prístupom zamestnanca zase spokojní :).
Montáž prebehla rýchlo, kvalitne a bez problémov. Zo strany Woodservice bola dodržaná dodacia doba a aj dohodnutý dátum a čas dodania. 
S pozdravom 
 Miro Moško , Trenčianske Stankovce, 2.4.2019
Skrina EX

Môžem povedať, že ide o kvalitné slovenské výrobky, ktoré sú pevné a stabilné.

Dobrý deň, 

spolupráca s Vašou firmou bola perfektná od prvého momentu. V Trenčíne nás obslúžila veľmi príjemná pani, ktorá nám ochotne vo všetkom pomohla. Objednala som si posteľ a komodu, môžem povedať, že ide o kvalitné slovenské výrobky, ktoré sú pevné a stabilné. Matrac je pohodlný a bola to dobrá investícia pre kvalitný spánok. Čo sa týka termínu dodania, bol dodržaný tak ako sme sa dohodli pri prvom stretnutí. Ďakujem pekne za spoluprácu a prajem Vám veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov. 

S pozdravom 

Barbora Guldánová, 2.4.2019, Trenčianske Teplice

Postel janka

Keďže som bola spokojná, doporučila som Vás aj svojim známym, ktorý tiež využili Vaše služby

Dobrý deň,

s Vaším výrobkom som veľmi spokojná, zakúpila som si u Vás zvýšenú posteľ. Veľmi som spokojná aj s matracom, ktorý ste mi doporučili.

Celá komunikácia s Vami, od objednávky, cez kúpu až po doručenie bola veľmi príjemná a profesionálna. Keďže som bola spokojná, doporučila som Vás aj svojim známym, ktorý tiež využili Vaše služby. 

Prajem pekný deň a ak by som potrebovala podobný sortiment, zasa rada využijem Vaše služby. 

Koláriková, Trenčín, 31.3.2019

jednolozko janka

Priebeh výroby , očakávanie zásielky až po samotnú montáž prebehol podľa mojich predstáv a veľkej spokojnosti.

Dobrý deň prajem,

Ospravedlňujem sa za mierne oneskorenú odpoveď ale čakali sme na vhodný okamih , aby sme mohli poslať referenčné foto.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať za vysoko profesionálny prístup Vašich kolegov už pri samotnom výbere nábytku , poradenstva a spracovanie cenovej ponuky.

Priebeh výroby , očakávanie zásielky až po samotnú montáž prebehol podľa mojich predstáv a veľkej spokojnosti.

Ešte raz by som sa Vám chcel veľmi pekne poďakovať a verím, že sa v blízkej budúcnosti opäť ozvem a spoľahnem sa na Vás.

S pozdravom,

Spokojný zákazník

Lackovič, Chocholná Velčice, 27.3.2019

Lenka XL

Asi najlepší predajca s nábytkom s akým som sa stretol.

Top servis. Asi najlepší predajca s nábytkom s akým som sa stretol. Príjemné objednanie, super dovoz :-) masívny nábytok - kvalita. A jedna z mála firiem ktorá poslala ďakovný LIST za objednávku. ODPORÚČAM

Beňo, 14.3.2019

skrina ex

...veľká spokojnosť s kvalitou postele, s prevedením aj so šikovnými montážnikmi.

Dobrý deň, 

veľká spokojnosť s kvalitou postele, s prevedením aj so šikovnými montážnikmi. Super spoločnosť vyrábajúca poctivé slovenské výrobky. Super komunikácia na prevádzke v Trenčíne, veľké + možnosť vyskúšania si matracov, čo nás presvedčilo k ich kúpe. Už teraz zvažujeme nad kúpou vašich ďalších výrobkov. 

Spoločnosť odporúčame a ďakujeme za kvalitné vybavenie našej objednávky.

Kormendyová, Lednice, 12.3.2019

katka

Tiež zmontovanie nebolo náročné, nábytok sme skladali spolu s manželom a deťmi :-)

Dobrý večer,

Začalo to posteľou do malého priestoru.
Hľadali sme poschodové,nakoniec nám vyskočila reklama na rozkladacie postele z Woodservice. Objednali sme hneď dve. Po dvoch rokoch sme sa sťahovali,bolo treba prikúpiť postele a nejaký nábytok.
Tu sa nám osvedčil zase slovenský výrobca z Hrušového. Pribudla nám posteľ a písací stôl. Tiež nová spálňa -manželská posteľ,nočné stolíky a skriňa.

Môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť od poradenstva v predajni v Bratislave na Zlatých pieskoch po dovoz a zloženie objednaného nábytku.
Tiež zmontovanie nebolo náročné, nábytok sme skladali spolu s manželom a deťmi :-) podľa návodu.

Môžem povedať,že so službami sme boli veľmi spokojný.
Už teraz môžem povedať,že sa tešíme na novú komodu a písacie stoly pre deti a pre manžela.

Tiež chcem veľmi pekne poďakovať celému tímu Woodservice za poskytnuté služby,perfektnú komunikáciu,za to,že si môžem zakúpiť kvalitný Slovenský výrobok.
Ďakujeme,


Knotekovci, Šenkvice 9.03. 2019

lubka

Šikovnosť vašich montážnych pracovníkov dokončila dielo presne podľa mojich predstáv

Dobry deň, 

rada by som vyjadrila veľkú spokojnosť do samotnej vizualizácie vo vašej predajni v OC Trenčín. Termín dodania bol dodržaný k dátumu z objednávky a šikovnosť vašich montážnych pracovníkov dokončila dielo presne podľa mojich predstáv. Aj napriek vyššej cene odporúčam. 

Ďakujeme

7.3.2019, Križanová, Trenčín

Hanka

Posteľ stojí na sokli, nemá nožičky, čiže sa pod ňou neusádza prach.

Posteľ od Wood Service máme 1 a pol mesiaca. Po Novom roku sme hneď začali s rekonštrukciou spálne - stierka, podlaha..... aby posteľ prišla rovno do hotového. Bola to veľmi dobrá investícia. Posteľ je široká 2 x 2 metre, vysoké tapacírované čelo, veľký úložný priestor, 30 cm hrubé matrace, výška postele 70 cm. Nevŕzga, matrace sú z jednej strany mäkké, na ktorej spáva manžel, z druhej strany tvrdé, čo vyhovuje zasa mne. Posteľ stojí na sokli, nemá nožičky, čiže sa pod ňou neusádza prach. Výborná komunikácia pri objednávke a dodaní. Objednala som si aj odborné zmontovanie. Chlapci to zvládli behom hodiny. Konečne poriadna posteľ. 

Ďakujem.

Veronika

Postel je jednoducho fantasticka! D A K U J E M E celemu timu, ktory sa podielal na vyrobe prave tej 'NASEJ' postele. :)

Dobry den, 

sluzby spolocnosti Wood-servis sme po prvy krat vyuzili uz pred par rokmi, kedy sme si zakupili skvele dva vysoko kvalitne matrace. Tentokrat sme sa konecne rozhodli kupit si novu - nasu vysnivanu manzelsku postel. Niet nad kvalitneho slovenskeho vyrobcu, ktory vie, ako uputat zakaznika! :) Vyuzili sme sluzby predajne v BA Styla, kde sa nas ujala velmi mila pani predavacka. Velmi ochotne nam vsetko vysvetlila (od vyberu latky - po samotnu dopravu a montaz) Zvolili sme si postel Veronika s uloznym priestorom a vyklopom z boku. Je to velmi prakticke, lahke otvaranie a ten priestor, ktory sme ziskali na odkladanie je skutocne na nezaplatenie! Velkym plusom je aj odvetravacia mriezka v uloznom priestore. A ako bonus na zaver....zaoblene a latkou potiahnute korpusove ramy. To je detail, ktory uputa aj pozornost, ale aj ochrani pred nocnym zakopnutim :)

Postel je jednoducho fantasticka! D A K U J E M E celemu timu, ktory sa podielal na vyrobe prave tej 'NASEJ' postele. :) V neposlednom rade by som chcela poukazat na drobnost, ktora nas velmi potesila. Prisiel nam zo spolocnosti dakovny list s prilozenym zlavovym kuponom k dalsiemu nakupu. 

Dakujeme, urcite vyuzijeme! 

Cisarovci, Bratislava, 12.2.2019

veronika

Skladali sme si ju sami bez najmenších problémov, všetky diely boli presné.

Dobrý deň.

My máme doma túto postieľku, Lucku s úložným priestorom v kráľovskej výške. Pri vyberaní postele sme boli pomerne nároční a prešli sme veľa možností. Na trenčanskej pobočke sme boli tri krát a vždy nám všetko pani ochotne ukázala a vysvetlila. S posteľou sme veľmi spokojní, doviezli nám ju páni, ktorý nám dali aj rady na skladanie. Skladali sme si ju sami bez najmenších problémov, všetky diely boli presné. Posteľ môžem len odporučiť, oceňujem kvalitu konštrukcie, povrchovej úpravy, spoje a hlavne, že je to slovenský výrobok! Nemôžem zabudnúť na nočné stolíky pre ktoré platí v podstate to isté, sú kvalitné + šuplíky sú plne výsuvné so samozatváraním. Môžem len odporučiť!

Trnková, 10.2.2019

Lucka

Posteľ Viktória

viktoria

Kvalitu samotnej postel hodnotíme vysokými číslami a veríme, že nám bude slúžiť dlhé roky :)

Dobrý deň,

v prvom rade by sme sa ja a môj manžel chceli poďakovať za spoluprácu :) Celý proces od začiatku až do konca hodnotíme veľmi pozitívne. Veľmi príjemná pani predavačka, ktorá bola ochotná, milá a trpezlivá :) naozaj seriózny a odborný prístup. Aj napriek vianočnému zhonu, množstvu práce, vianočnými sviatkami a novoročným voľnom nám bola posteľ doručená v čas a chlapci pri doručení a montovaní boli veľmi ochotní a taktiež vtipní :D Kvalitu samotnej postel hodnotíme vysokými číslami a veríme, že nám bude slúžiť dlhé roky :) Z našej strany veľká spokojnosť, Wood Service odporúčame všetkými desiatimi

Veríme, že aj ďalšie kúsky do našej spálne budeme riešiť a vyberať spolu s vami ☺ Ďakujeme a prajeme pekný deň
S pozdravom
Tatiana a Andrej Kúpoví, 31.1.2018, Vevrečka
Zuzka

Veľká spokojnosť s poradenstvom a montážou zakúpených výrobkov.

Dobrý deň. 

V predajni v Trnave sme si objednali posteľ Lenka XL+ matrace Ergonomic hard, komodu a skriňu. Posteľ sa nám veľmi páči, spĺňa naše predpoklady. Využívame ju asi mesiac. Oddych v noci, relax cez deň vo voľnom čase. Veľká spokojnosť s poradenstvom a montážou zakúpených výrobkov. Vysoká kvalita materiálu. Vrelo odporúčame

Jureňa, Leopoldov, 30.1.2019

Lenka XL

Pomer ceny a kvality je velmi dobry.

S postelou som velmi spokojný. Rychle doručenie ako aj lahka montaz postele. Super kvalita, pohodlne matrace. Pomer ceny a kvality je velmi dobry. S vyberom nam velmi dobre a ochodne poradila predavacka na predajni v Trencine. Urcite tu nenakupujem posledny krat.


Chvojnica, 30.1.2019

Danka

Posteľ sa veľmi jednoducho skladala aj bez video návodu, vyzdvihujem kvalitu spracovania.

Postel sme si objednali v Ziline a uz len pristup pani, ktora vybavovala objednavku nas velmi potesil. Postel sme objednavali s matracmi a rostami a vsetko bolo dorucene v poriadku. Je krasna ale hlavne pevna. Posteľ sa veľmi jednoducho skladala aj bez video návodu, vyzdvihujem kvalitu spracovania. Všetky diely presne sedeli. Kupu mozem len a len odporucit.

Pavol Kaco, Vyšný Kubín, 28.1.2019

Stela

Moj osobny pocit je, ze sa na nej citim ako princezna na hrasku :-)

Dobry den, 

s kupou postele Lucia s centralnou nohou a uloznym priestorom (dekor dub bahenny) sme s priatelom nadmieru spokojni - pokial ide kvalitu vyrobku, dodanie ci prevedenie. Cenime si aj radu, ze by nam bola v prevedeni kralovskej vysky privysoka, pretoze je to naozaj tak, kedze nepatrime medzi nadmieru vysokych ludi. Moj osobny pocit je, ze sa na nej citim ako princezna na hrasku :-) Postel je mohutna a posobi naozaj pevne. Dufame, ze nam prinesie spokojny spanok v nasledujucich rokoch. Velmi radi sme podporili kvalitu slovenskeho vyrobcu. Prajeme vela spokojnych zakaznikov! Pripajame aj fotku po zlozeni. 

Eva a Ľuboš z Trnavy, 28.1.2019

Lucka

Pochvala patri inovativnej spolocnosti Woodservice v Hrusove, ktrora vyrobila takyto vyrobok podla potrieb zakaznikov.

Vazena pani Kolecanska! 

Chcem vyjadrit spokojnost s Vasim vyrobkom, postelou Linda R, ktoru som si objednala prostrednictvom predajnu nabytku WOOD Service GROUP s.r.o, AQUAPOLIS v Trnave. Dlho som hladala postel, ktoru mozem vyuzivat ako postel na spanie a ako sedacku do obyvacej izby. Najprv som zavolala do predajne, kde som sa skontaktovala s velmi ustretovou predavajucou, pani Mariou Doskocilovou, ktora mi odporucila osobne navstivit ich predajnu, aby som si vedela vybrat zhodnu farbu s mojim nabytkom. Dakujem jej, ze mi poradila spravnu farbu a mala som moznost vizualne vidiet vyrobok. Pochvala patri inovativnej spolocnosti Woodservice v Hrusove, ktrora vyrobila takyto vyrobok podla potrieb zakaznikov. 

S pozdravom 

Pazderkova, Levice,10.1.2019

Linda

Skladanie nábytku bolo podľa dodaných návodov zvládnuteľné a bezproblémové. Sme maximálne spokojní, odporúčame z vlastných skúseností.

V predajni v Žiline sme objednávali spálňu. Super výber pekného nábytku, prijateľná cena, milá a komunikatívna zamestnankyňa, ochotná vo všetkom poradiť. Dodávka tovaru bola v súlade s termínom pri objednaní (asi 3.týždne), tovar dovezený, nepoškodený a za zaslúžený príplatok vynesený veľmi spoľahlivými zamestnancami až na 6. poschodie. Skladanie nábytku bolo podľa dodaných návodov zvládnuteľné a bezproblémové. Sme maximálne spokojní, odporúčame z vlastných skúseností. Ďakujeme.

rodina Ďanovská, Príbovce. 7.1.2019

postel Zuzka XL

Pristup bol naozaj priatelsky a uprimny. Vdaka tomu sme sa rozhodli pre Woodservice.

Dobry den, 

zasielam fotografie :) 

recenzia: 

S premyslanim o buducej posteli, sme si davali znacnu rezervu, kedze nam zalezi na spani, a aj estetickom stvraneni do nasej novej domacnosti. Sluzby k zakaznikom boli naozaj skvele. Pani nam ochotne vysvetlila, ukazala, a pomohla nam vybrat si nasu vysnivanu postel. Pristup bol naozaj priatelsky a uprimny. Vdaka tomu sme sa rozhodli pre woodservice. Dodanie bolo podla nasich poziadaviek. Dokonca aj sluzby dorucenia, boli nad ocakavania. Pani nam to odovzdali podla dohodnuteho casu, a boli velmi mily. Nasa postel je komplikovanejsieho razu, cize odporucame ak ju budete skladat minimalne troch ludi potrebujete. Ale ak by ste si vybrali woodservice, predpokladam ze by to mali do pol hodiny, naozaj boli velmi sikovni a pracoviti. Odporucame naozaj sme spokojni.

Monika Kulášová, Mošovce, 7.1.2019

Postel janka

Postel sme poskladali hned v den ako nam jej diely doviezli a sme velmi spokojni

Dobry den, 

dakujem za email a rad zasielam pozitivne hodnotenie vasich sluzieb, (ako som uz aj napisal panovi Cibulkovi, ktory nam pomohol s objednavkou Atyp postele)

"Aj touto cestou Vam chcem podakovat za trpezlivu ustretovost a perfektnu pracu. Postel sme poskladali hned v den ako nam jej diely doviezli a sme velmi spokojni." Prikladam foto - Dorabku obkladu-bocnic sme az neskor realizovali svojpomocne. 

Prajeme vsetko dobre v novom roku 2019 ! 

Ondrasovci, BA, 6.1.2019

Lucka - masiv

ústretovosť pracovníkov pri dovoze a profesionálna montáž bez problémov, aj s vynesením materiálu na miesto

Dobrý deň,

zakúpil som vo Vašej spoločnosti posteľ, vrátane roštov, matracov a nočných stolíkov.

Som spokojný s kvalitou materiálu a formou dodania.

plusy – výborná komunikácia osobným kontaktom v Laugaríciu/TN, no aj telefonicy a e-mail,

ústretovosť pracovníkov pri dovoze a profesionálna montáž bez problémov,

aj s vynesením materiálu na miesto

mínusy – po obdržaní cenovej ponuky som približne do 10 dní záväzne objednal predmetnú

posteľ aj s doplnkami, no cenová úroveň už nebola pravdou ...!

Pracujem v obchode celý svoj profesijný život a mám za to, že zákazník sa nemá takto „skúšať" ...

Napriek tomu som s kvalitou a spôsobom dodania, vrátane montáže, spokojný.

Prajem veľa úspechov v ďalšom obchode.

Prikladám foto zo spálne pred sťahovaním ..

S pozdravom/Best Regards

Ing. Miroslav Gabčo, 5.1.2019

Posteľ Zuzka

Je to už moja druhá skúsenosť s Vašou firmou a vždy som bola spokojná.

Dobrý deň,

So službami Vašej firmy som veľmi spokojná. Objednaná spálňa bola vyrobená v dohodnutom termíne. Čo sa týka dodania: z mojej strany bol termín niekoľkokrát presunutý, no aj napriek tomu bola pani od Vás, s ktorou som komunikovala, veľmi chápavá a trpezlivá (presuny trvali od septembra) a nakoniec vďaka jej ústretovosti bola spálňa doručená ešte pred Vianocami. Je to už moja druhá skúsenosť s Vašou firmou (prvýkrát sme objednávali spálne, matrace a komodu pred 5 rokmi) a vždy som bola spokojná. Na záver by som Vám chcela popriať veľa spokojných klientov (tak ako som aj ja) a isto Vás budem odporúčať.

Pekný deň!

Jarmila Lešová, BA, 4.1.2019

lenka XL
6 rokov záruka na tovar
Slovenský výrobca
Záruka vrátenia peňazí
Ocenenie Bonitný podnik
Dobrý anjel