Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť

Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, dub bahenný
Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, dub bahenný
Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, breza tajga
Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť s úložným priestorom
Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, agát lakeland
Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, orech aida tabak
Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť s úložným priestorom
Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, dub bahennýPosteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, dub bahennýPosteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, breza tajgaPosteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť s úložným priestoromPosteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, agát lakelandPosteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, orech aida tabakPosteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť s úložným priestorom
Pôvodná: 709,00 €
Akciová cena: 517,57 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
Embedded thumbnail for Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť
Embedded thumbnail for Posteľ Zuzka XL Kráľovská veľkosť
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Novinkou je nová línia postelí Kráľovská veľkosť. Postele sa vyznačujú nadštandardnou výškou. Pochádzajú z typizovaných postelí, ktoré máme štandardne v ponuke. Najdôležitejším rozdielom je výška postele, ktorá narástla z typizovaných 45 cm na 55cm. K tomu treba pripočítať ešte matrac, ktorý vyčnieva nad bok postele. V závislosti od výšky matraca sa konečná výška postele vyšplhá na výšku v rozsahu 65-70 cm. Táto výška je najčastejšie používaná v drahých hoteloch.

Pri spaní na vysokej posteli máme pocit výnimočnosti. Naše telo sa lepšie zrelaxuje ako pri spaní tesne nad zemou alebo na nízkych posteliach. Ďalším dôvodom prečo dobré hotely používajú takto vysoké postele je, že umožňujú ľahké vstávanie z postele, ktoré šetrí kĺby aj chrbticu.

Sadáme, líhame, ležíme, spíme, vstávame a takto môžeme pokračovať dookola. Nie pre každého je tento pohyb iba pohybom. Námaha súvisiaca s vykonaním tohto pohybu môže byť menšia ale aj väčšia. Tým, ktorí potrebujú pri vstávaní oporu pomôže vysoká posteľ. Pri sadnutí nepadáte na matrac, ktorý je nízko. Naopak, na vyššiu posteľ si pomaly a koordinovane sadáte. Pri vstávaní sa „zošuchnete“ z postele a stojíte bez námahy, aj keď ste rozospatý. Nenamáhate tak stuhnuté a nezahriate svaly, kĺby a chrbticu.

Najväčší úložný priestor vo svojej triede.   Až 1440 litrov.

Postele sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S úložným a bez úložného priestoru. Postele s úložným priestorom majú najväčší úložný priestor vo svojej triede. Je to až neuveriteľných 1440 litrov úložného priestoru. Tento fakt ocenia hlavne zákazníci s menšími bytmi, ktorí chcú efektívne využiť každý priestor v domácnosti.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetrávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore, je zabezpečená cirkulácia vzduchu. 

Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča a pri vstávaní sa nasáva čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

veď niet nad spokojného zákazníka.

Vážená firma,
 
Touto cestou sa chcem vyjadriť k Vášmu výrobku, montáži a dodania. Váš výrobok sme si kúpili ako prvý  a veľmi milo nás prekvapil aj prístup Vášho personálu, či už telefonicky pri získavaní prvej informácie o výrobku a dodania v Bzinciach pod JAVORINOU.  Kolektív, ktorí nám poskytol prvé informácie bol veľmi ústretoví. S posteľou sme veľmi spokojní, motivovalo nás to k ďalšej kúpe v našej rodine manželskej postele aj včetne stolíkov.
Montáž bola veľmi zručnými zamestnancami prevedená , bolo vidno, že sú to už niekoľko ročné skúsenosti. Z našej strany vyzdvihujeme komplexnú realizáciu až po dodanie a čo hovorí za všetko je sladký spánok a oddych.
Ďakujeme a veríme ,že si udržíte a budete ešte rozvíjať trend, veď niet nad spokojného zákazníka.
S pozdravom
 
Ďakujeme pekne
 
s úctou
 
Štefanec František, Trenčianske Teplice 22.8.2017

Zuzka XL bez úložného priesotru, kráľovská výška, čerešňa
Zuzka XL bez úložného priesotru, kráľovská výška, čerešňa
Zuzka XL bez úložného priesotru, kráľovská výška, čerešňa

našli sme ju vo Vašej predajni :)

Dobrý deň vo Wood Service,

kúpili sme u Vás posteľ Zuzka XL a sme veľmi spokojní. Dlho sme chodili a hľadali peknú posteľ a našli sme ju vo Vašej predajni v obchodnom dome Styla. Musíme pochváliť ústretovosť a profesionálny prístup personálu. Takisto sa chceme poďakovať za možnosť preskladniť tovar do momentu, kedy sme mali pripravené priestory a za super servis s dovozom a montážou postele. Takto nejak si človek predstavuje profesionálne služby v obchode.

S pozdravom a prianím veľa spokojných zákazníkov

Michaela Marková
Nová Dedinka 4.7.2017

Zuzka XL bez úložného priestoru,kráľovská výška, dub bahenný

Želáme Vám veľa spokojných zákazníkov

Dobrý deň, posielam Vám svoju referenciu:

S celým nákupným procesom od poradenstva cez objednanie až po doručenie a montáž sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme pozitívny prístup a ochotu všetkých zamestnancov firmy Wood Service Group, s ktorými sme prišli do kontaktu. S vaším produktom sme veľmi spokojní a odporúčame ho ďalej. Posteľ Zuzka kráľovská s úložným priestorom zaujala dvoch našich známych natoľko, že si ju objednali tiež. Želáme Vám veľa spokojných zákazníkov a sme radi, že sme mohli podporiť slovenskú firmu!

V prílohe posielame fotku.

Ďakujeme a želáme pekný deň.

S pozdravom

Suchár Jozef, Ilava 4.12.2016

Zuzka XL s úložným priestorom, kráľovská výška, dub bahenný

konečne mám takú, akú som chcel

Dobrý deň.

Na základe Vašej žiadosti o zaslanie referencie a foto, Vám oznamujem, že s prácou a výsledkami Vašich zamestnancov a cele firmy som veľmi spokojný. Posteľ je veľmi pohodlná, konečne mám takú, akú som chcel. Prevedenie je kvalitné, som spokojný po všetkých stránkach. Tiež s ochotou a profesionalitou Vašich pracovníčok v OC Laugaricio.
Prikladám foto.
Ďakujem

Miroslav Brodanský

Zuzka XL s úložným priestorom, kráľovská výška, meráno hnedé

sme nesmierne spokojní a štastní zakazníci

Dobry den,

sme nesmierne spokojní a štastní zakazníci, že sme si vybrali prave vás. S celym procesom od poradenstva, objednania a montaže absolutna spokojnost. Postel je ozaj kralovska,vyborne spanie ........mozeme vas vrelo odporučat.

V prilohe posielam foto postele. S pozdravom rodina Pršová 25.8.2016

Zuzka XL s úložným piestorom, kráľovská výška, jaseň antik
skriňa EX240, jaseň antik
skriňa EX240, jaseň antik

Královské spanie.......

Dobrý deň, posielám Vám  pár fotiek  našej Královskej spálne.Od samého návrhu až po konečný výsledok môžen len a len firmu  Wood  Service s pobočkou v  Žiline odporúčiť. Dlho som hladala vhodnú postel až kým som nenatrafila na Vás. A to že postel Zuzka Královská veľkosť je fakt obrovská...je proste úžasné.Máme od Vás celú spálnu i s matracami s ktorými sme mali problém vybrat, ale pani na pobočke v Žiline nám skvelo pomohla s výberom. Montáž prebehla v presne stanovený dátum a aji čas. Chlapci po sebe krásne upratali .Len máme  malý problém s tým že náš 10 ročný syn chce spávť v tej úžasnej posťeli s námi....Ešte raz velká vďaka
Gabika  Čuloková  -  Vrútky

Zuzka XL bez úložného priestoru, kráľovská výška, breza tajga

snívanie na posteli je oveľa lepšie

Dobrý večer.

Ďakujeme za poradenstvo a výber danej postele . Ochota predávajúcich Nás príjemne prekvapila a potešila. Na novej posteli (Magnólia) sa spí veľmi dobre. Spánok je pokojnejší počas celej noci. Výška postele a jej vybavenosť Nám vyhovuje. Komfortnosť postele je na super úrovni a sme s ňou nad mieru spokojný. Madrace sa prispôsobia a formujú celú časť tela. Montáž postele prebehla rýchlo a spoľahlivo. Sme veľmi spokojný a snívanie na posteli je oveľa lepšie.
Preto odporúčame novým klientom a tak isto referencie o kvalite šírime po Našich známych a rodine.
Týmto by sme sa Vám chceli poďakovať .         

S pozdravom rod. Fančová.

Ps. Spokojnosť je na našej strane...             Ďakujeme...

Zuzka XL s úložným priestorom, kráľovská výška, biela magnolia

Poďakovanie za Vaše služby

Dobrý deň. Na začiatok by som sa Vám chcel veľmi pekne poďakovať za Vaše služby. Vašu predajňu som navštívil prvý krát a hneď som pochopil, že za svoj život som už kúpil niekoľko postelí ale s takou ochotou a profesionalitou na predajni som sa ešte nestretol. Po dohodnutí  s veľmi ústretovou predavačkou som sa rozhodol si u Vás zakúpiť poste aj s príslušenstvom ktoré zasielam na foto. Vaši pracovníci ktorý boli montovať posteľ v dohodnutom čase previedli 100% prácu. Som Veľmi spokojný s výrokom a starostlivosťou Vašej spoločnosti a kde sa pohybujem Všetkým doporučujem Vaše služby a predajňu v Trnave. Ďakujem Veľmi pekne.
 
Ľuboš Suchopa , Váš spokojný zákazník.

Zuzka XL bez úložného priestoru, kráľovská veľkosť, dub bahenný

všetko prebehlo bez skrytých nepríjemných prekvapení, doplatkov, a iných záležitostí.

Zdravím Vás.

V prvom rade, sme boli veľmi spokojní s manželom už pri stretnutí s predajcom na pobočke v Trenčíne (OC Laugaricio). Veľmi ochotná a príjemná, ústretová pani, ktorá vie o čom hovorí a čo predáva. Pomohla, vysvetlila. Podpísali sme objednávku.

V druhom rade, keď bola zrealizovaná montáž. Rovnako tak, dvaja šikovní montéri, ktorý mali posteľ poskladanú aj s odprataním materiálu a kartónového odpadu za necelých 30 min. Veľmi slušní, pomohli aj presúvať posteľ z miesta na miesto, aby sa najlepšie hodila do našej spálne.

Na záver, ešte dodám, že všetko prebehlo bez skrytých nepríjemných prekvapení, doplatkov, a iných záležitostí. Veľká spokojnosť z našej strany.

Ďakujem veľmi pekne za vynikajúci servis z každého ohľadu, a som rada, že aj na Slovensku sa kvalita stala štandardom a nie benefitom. Môžem Vás len odporučiť.Čo sa samotnej postele a matracov  týka, spí sa na  veľmi dobre , mňa aj chrbát ma prestal bolieť a manžel už dlho nespomenul že by vstával unavený .

Ďakujeme
Pekný deň

Barbora Hrdinová , Dunajská Lužná, 15.2.2016

Posteľ Zuzka XL s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, dub ferrara čiernohnedý

O dva týždne nám pribudne od Vás vstavaná skriňa, už sa nevieme dočkať.

Dobrý deň,
v prílohe Vám zasielame fotografiu našej postele od Vás :-) .
Našu posteľ sme objednávali na predajni v OC Laugarício v Trenčíne a pani bola veľmi ochotná  poradiť nám a nájsť najlepšiu variantu do našej malej spálne. S postelou sme naozaj spokojní, nemáme čo vytknúť. Od objednania,termínu dodania  a montáže prebehlo všetko podľa toho ako nám bolo sľúbené :). O dva týždne nám pribudne od Vás vstavaná skriňa, už sa nevieme dočkať.
S pozdravom Pavlík Vladimír, 11.2.2016

Zuzka XL bez úložného priestoru, kráľovská veľkosť, dub bahenný

Stránky