Posteľ Zuzka XL

Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, fino bronz
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, fino bronz
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, breza tajga
Posteľ Zuzka XL s úložným priestorom, dub bahenný
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, agát lakeland
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, breza tajga
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, dub bahenný
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, dub čiernohnedý
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, fino bronz
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, orech aida tabak
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, surf biely
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, dub ferrara čiernohnedý
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, wenge mali
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, zebráno pieskové
Posteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, fino bronzPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, fino bronzPosteľ Zuzka s úložným priestorom, breza tajgaPosteľ Zuzka XL s úložným priestorom, dub bahennýPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, agát lakelandPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, breza tajgaPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, dub bahennýPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, dub čiernohnedýPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, fino bronzPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, orech aida tabakPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, surf bielyPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, dub ferrara čiernohnedýPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, wenge maliPosteľ Zuzka XL bez úložného priestoru, zebráno pieskové
Pôvodná: 589,00 €
Akciová cena: 429,97 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
Embedded thumbnail for Posteľ Zuzka XL
Embedded thumbnail for Posteľ Zuzka XL
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

 

Posteľ Zuzka XL je typická predĺženým čelom a je vyrobená z kvalitných materiálov od renomovaných výrobcov. Materiál, z ktorého je posteľ vyrobená, má hrúbku až 38 milimetrov, čo poskytuje perfektnú stabilitu a bezkonkurenčnú pevnosť celej konštrukcie postele. Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou 2 milimetre, ktorá sa farebne zhoduje s celou posteľou.

Posteľ Zuzka XL si môžete objednať s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru. K posteli Zuzka XL s úložným priestorom vám ponúkame aj kvalitný lamelový rošt s bočným alebo nožným vyklápaním. Lamelový rošt umožňuje komfortný prístup do úložného priestoru pod celou posteľou. K posteli Zuzka XL bez úložného priestoru vám odporúčame vybrať si lamelový rošt alebo latkový rošt.

Najväčší objem úložného priestoru vo svojej triede!

       Objem našich úložných priestorov je kráľovsky veľkorysý. Naši technológovia tvrdo pracovali!  Vyvinuli postele, ktoré sú na vrchole medzi posteľami  v oblasti kvality. A zároveň májú najväčší  úložný priestor vo svojej triede!

        Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore postele, je zabezpečená cirkulácia vzduchu.

       Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča z úložného priestoru postele a pri vstaní sa nasáva do úložného priestoru čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

Vnútorný rozmer postele 160x200 cm 724 litrov úložného priestoru
Vnútorný rozmer postele 180x200 cm 820 litrov úložného priestoru
Celkový rozmer postele 188x218 cm patrí k vnútornému rozmeru  (matracu) 2x90x200 cm prípadne 180x200 cm
Celkový rozmer postele 168x218 cm patrí k vnútornému rozmeru (matracu) 2x80x200 cm prípadne 160x200 cm
Výška korpusu postele je 45 cm
Výška čela postele je 95 cm

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

Vaši montážnici zmontovali posteľ naozaj profesionálne a hlavne expresne.

Dobrý deň,

s priateľom sme ocenili možnosť vidieť výrobky naživo vo Vašich kamenných predajniach, kde sme si mohli pozrieť škálu materiálov, pevnosť nábytku a taktiež napríklad vyskúšať rôzne výšky postele. Dodanie tovaru bolo do troch týždňov, tak ako sme boli informovaní pri objednávke. Vaši montážnici zmontovali posteľ naozaj profesionálne a hlavne expresne.

Takmer sme im nestihli ponúknuť ani pohár vody :-).

S pozdravom
Ing. Silvia Koleková
Teplička nad Váhom 18.8.2017

Príslušný produkt: 
Zuzka XL s úložným priestorom, čerešňa pinot
Zuzka XL s úložným priestorom, čerešňa pinot

s vašimi službami sme boli mimoriadne spokojní

Dobrý deň,
s vašimi službami sme boli mimoriadne spokojní. Tak s objednávaním, dodávkou, ako aj s montážou. Nakoľko neviem, čo by sa dalo vytknúť, obávam sa, že referenciu na 8 viet asi neviem skonštruovať. Iba ak:
1. boli sme spokojní,
2. boli sme veľmi spokojní,
3. fakt sme boli veľmi spokojní,
4. určite sme boli spokojní,
5. ešte stále sme so spálňou spokojní,
6. s celým procesom sme boli spokojní,
7. na posteli sa krásne spí,
8. takže môžem povedať len jediné - sme spokojní.
Uff. A mám 8 viet :)
Ďakujeme,
Belička Marek, Ivanka pri Dunaji 18.8.2017

Príslušný produkt: 
Zuzka XL s úložným priestorom, dub halifax biely

páni, ktorí priniesli posteľ boli veľmi príjemní.

Dobrý deň,

od woodservice sme si objednali posteľ Zuzka XL s úložným priestorom vo farbe dub bahenný. Od objednania až po aktívne užívanie zakúpenej postele nenastali žiadne komplikácie a páni, ktorí priniesli posteľ boli veľmi príjemní. Zloženie postele nebolo náročné, no pre neskúseného majstra bez náradia (hlavne aku skrutkovača) neodporúčame skladať svojpomocne. Najviac na posteľovom kráľovstve imponuje masívna lisovaná trieska, ktorá je nadštandardne hrubá a posteľ sa nepohne a nevrzgne ani pri náročných situáciách. Úložný priestor slúži ako druhý sklad s bezproblémovým prístupom. Ako perličku by sme vyzdvihli neoľutovaný výber širokého čela postele, kde je možné uchytiť dnes často používané ohybné LED lampy (viď foto).

S pozdravom spokojní užívatelia postele od WS - Róža Štefan

Príslušný produkt: 
posteľ Zuzka XL s úložným priestorom, dub bahenný

Foto novej spálne

Naša spokojná zákazníčka p. Bástiová  z Tachtov nám zaslala fotografiu novej spálne.

Ďakujeme

Príslušný produkt: 
Zuzka XL s úložným priestorom, fino bronz

Spokojnosť

Zasielam vam fotografiu našej novej spalne Zuzka xl,  do ktorej sme sa zamilovali na prvy pohĺad...

Vanko Andrea

Príslušný produkt: 
Zuzka XL bez úložného priestoru, agát lakeland

Čo sa týka celého procesu tak môžem len odporučiť.

Dobrý deň prajem,
posielam Vám pár fotiek našej novej postele od vašej firmy.
Čo sa týka celého procesu tak môžem len odporučiť. My sme firmu Wood Service spoznali na výstave v Bratislave. Tam nás upútala posteľ. Príjemný prístup predajcu, ktorý ochotne poradil, vysvetlil a odporičil veci, nebol vlezlý čo bolo super. Nakoniec sme posteľ objednali až o týždeň neskôr ( musela zasadnúť rodinná rada :)  ) na predajni. Tam tak isto prebehlo všetko v príjemnej atmosfére. Super bolo, že nebolo treba riešiť žiadnu dopravu. Montážnici si priviezli všetko potrebné, posteľ zmontovali šup-šup a mohli sme sa tešiť z našej novej postele. Môžeme len odporučiť.
 
S pozdravom
Tomáš Baláž
spokojný zákazník

Príslušný produkt: 
Zuzka XL bez úložného priestoru, dub bahenný

Spokojnost od pozretia videa az po kazdodenny spanok

Na spolocnost Wood Service som natrafila nahodou,ked som na internete hladala vhodnu postel. Zuzka  XL ma zaujala  na  prvy pohlad. sposob akym firma
prezentuje svoje produkty je na vysokej urovni.vsetko sme si v pohodli domova  s manzelom prezreli a potom nasledovala  navsteva predajne  v Trnave.
Predajkyna nam ochotne odpovedala na nase otazky a pomohla s vyberom matracov.
Dodanie a montaz  prebehli podla planu.postel bola za chvilku zmontovana. musim pochvalit slusnych a sikovnych chlapcov.

Spolocnost  Wood Service urcite odporucam

prajem vela spokojnych zakaznikov.

s pozdravom

Z. MOKRA HLOHOVEC

Príslušný produkt: 
posteľ Zuzka XL s úložným priestorom, dub bahenný

Narodeninový darček

O MOJOM NÁKUPE

Už niekoľko rokov som uvažoval o výmene starého gauča za novú postel s ergonomickým matracom. Postele, ktoré sa mi páčili, by nevhodne zaplnili priestor mojej spálne, tak som kúpu nového nábytku odložil na neurčito. Náhodne som sa ocitol v žilinskej predajni Wood Service, kde ma zaujala ponuka kvalitných drevených postelí. Pani Rzesotová mi ochotne spravila cenovú ponuku na postel Katka XL. Po troch týždňoch som som sa vrátil do predajne s mojou nevestou Katkou a dohodli sme sa zmeniť objednávku na Zuzka XL (tak sa volá moja druhá nevesta, samozrejme bez toho XL). Po desiatich týždňoch, keď v obývačke sedeli prví gratulanti k mojej šesdesiatke, prišli dvaja chlapi aj s kopou dosiek a za dve hodiny som mohol návšteve (Zuzka s partnerom a dcérkou) predviesť svoj najväčší narodeninový darček.

Z tohto množstva (aj zbytočných informácií) je určite zrejmá moja spokojnosť s celým procesom od objednania po dodanie postele aj s pracovníkmi firmy Wood Service.

Ján Krchnavý, Žilina 11.4.2016

Príslušný produkt: 
Zuzka XL bez úložného priestoru, breza tajga
Narodeninový darček

Veľmi kvalitný nábytok za prijateľné ceny

Dobrý deň,
v prílohe Vám zasielam fotografiu našej spálne. Čo sa týka od návrhu až po realizáciu sme boli veľmi spokojní, ochota, presnosť boli na mieste. Veľmi kvalitný nábytok za prijateľné ceny, ďakujeme za ochotu a určite Vás odporučíme všetkým našim známym a priateľom.

Ďakujem s pozdravom Čermaková, Trenčianska Teplá

Príslušný produkt: 
posteľ Zuzka XL s úložným priestorom, breza tajga

prajem veľa spokojných zákazníkov

Dobrý večer,
Konečne som si našla čas napísať Vám pár viet.
Posteľ je úplne úžasná, presne ako som chcela, na matracoch sa spí výborne! Prvý kus nábytku do prvého vlastného bytu. Dúfam, že aj pri ostatnom vybavení budem mať takú šťastnú ruku! Úložný priestor je obrovský, ani som neverila, koľko tam vošlo a stále tam je miesto. Poradenstvo a služby super, montáž bola taká rýchla, že chlapi ledva prišli a už boli aj preč :-) Určite budem odporúčať známym. Pripájam aj fotku, u mňa sú už Vianoce ;-)

Pozdravujem a prajem veľa spokojných zákazníkov a šťastné a ničím nerušené sviatky!

S pozdravom
Borzová Emília, Bratislava

Príslušný produkt: 
posteľ Zuzka XL s úložným priestorom, dub bahenný

Stránky

Súvisiace produkty