Posteľ Zuzka Kráľovská veľkosť

Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, kráľovská veľkosť, zebráno pieskové
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, jaseň antik
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, kráľovská veľkosť, breza tajga
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, kráľovská veľkosť, orech aida tabak
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, dub bahenný
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, kráľovská veľkosť, zebráno pieskovéPosteľ Zuzka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, jaseň antikPosteľ Zuzka bez úložného priestoru, kráľovská veľkosť, breza tajgaPosteľ Zuzka bez úložného priestoru, kráľovská veľkosť, orech aida tabakPosteľ Zuzka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, dub bahenný
Pôvodná: 629,00 €
Akciová cena: 459,17 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
Embedded thumbnail for Posteľ Zuzka Kráľovská veľkosť
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Novinkou je nová línia postelí Kráľovská veľkosť. Postele sa vyznačujú nadštandardnou výškou. Pochádzajú z typizovaných postelí, ktoré máme štandardne v ponuke. Najdôležitejším rozdielom je výška postele, ktorá narástla z typizovaných 45 cm na 55cm. K tomu treba pripočítať ešte matrac, ktorý vyčnieva nad bok postele. V závislosti od výšky matraca sa konečná výška postele vyšplhá na výšku v rozsahu 65-70 cm. Táto výška je najčastejšie používaná v drahých hoteloch.

Pri spaní na vysokej posteli máme pocit výnimočnosti. Naše telo sa lepšie zrelaxuje ako pri spaní tesne nad zemou alebo na nízkych posteliach. Ďalším dôvodom prečo dobré hotely používajú takto vysoké postele je, že umožňujú ľahké vstávanie z postele, ktoré šetrí kĺby aj chrbticu.

Sadáme, líhame, ležíme, spíme, vstávame a takto môžeme pokračovať dookola. Nie pre každého je tento pohyb iba pohybom. Námaha súvisiaca s vykonaním tohto pohybu môže byť menšia ale aj väčšia. Tým, ktorí potrebujú pri vstávaní oporu pomôže vysoká posteľ. Pri sadnutí nepadáte na matrac, ktorý je nízko. Naopak, na vyššiu posteľ si pomaly a koordinovane sadáte. Pri vstávaní sa „zošuchnete“ z postele a stojíte bez námahy, aj keď ste rozospatý. Nenamáhate tak stuhnuté a nezahriate svaly, kĺby a chrbticu.

Najväčší úložný priestor vo svojej triede.   Až 1440 litrov.

Postele sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S úložným a bez úložného priestoru. Postele s úložným priestorom majú najväčší úložný priestor vo svojej triede. Je to až neuveriteľných 1440 litrov úložného priestoru. Tento fakt ocenia hlavne zákazníci s menšími bytmi, ktorí chcú efektívne využiť každý priestor v domácnosti.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetrávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore, je zabezpečená cirkulácia vzduchu.

Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča a pri vstávaní sa nasáva čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

*Matrac a rošt nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

S Vasou postelou a komodami sme spokojni.

Dobry den,
V prilohe posielam foto novej spalne.
S Vasou postelou a komodami sme spokojni.
Pocas objednania a vyberu dekoru nam Vasi pracovnici zabezpecili plnu spokojnost aj ked som 2 tyzdne pred dodanim postele zmenil dekor co velmi ocenujem.
Tiez nam pri objednani a rozhodovani ohladne komod poradili tak aby sme boli spokojni a neplatili zbytocne za A typ ktori sme chceli.
Pri montazi Vasi pracovnici nasli na bocnici vyvrtany otvot ktory tam nemal byt a bez problemov bola bocnica vymenena mozno by sme si to nevsimli ale ocenujem takyto pristup.
S postelou a komodami sme maximalne spokojni postel je masivna pevna ma bohaty ulozny priestor ,bohuzial nemam narok spat s manzelkou kedze moju polovicku postele zabrala dcera :)
Komody su tiez masivne s tichim zatvaranim ,co navrhujem odstranit su ostre hrany na kluckach a rukovetiach.
Zelam vsetko dobre.
S pozdravom
Uhliar z Trencina
3.7.2017

Posteľ Zuzka s úložným priestorom, kráľovská výška , borovica jackson+komody
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, kráľovská výška , borovica jackson+komody

sme veľmi spokojní

Dobrý deň, s vašim poradenstvom sme veľmi spokojní, taktiez s doručenim a montážou ktorá bola veľmi rýchla.... :)
Sme radi že sme si vybrali práve Vás.

Miko Matúš. Cachtice 7.4.

Zuzka s úložným priestorom, kráľovská výška, biela magnolia

Veľmi milí kolektív.

Dobrý deň,
chcem sa podeliť o našu skúsenosť s firmou WOOD SERVICE... my sme na wood service natrafili náhodou na internete, keď sme hľadali novú postel. najprv sme našli predajňu v Trnave, ale keď sme sa tam vybrali bolo zatvorené. postel ktorú sme si vybrali už na nete bola našťastie vystavená vonku. tak sme si ju poobzerali a hned sme vedeli, že toto je to čo chceme. všetko sme vybavili po telefonickom dohovore s veľmi milou pani. vyšla nám v ústrety a poradila čo a ako. potom sme komunikovali už len formou e-mailu. môžem len odporučiť čo sa týka objednávky, dodávky a aj samostatná montáž všetko TIP-TOP. Veľmi milí kolektív.

S pozdravom
Eva Krišková
PS: a ako prvý otestoval náš Jakubko

Posteľ Zuzka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, orech aida tabak

POSTEĽ ZUZKA KRÁĽOVSKÁ

So spoločnosťou Wood Service som maximálne spokojný. Profesionálny prístup a poradenstvo,
Všetko od výberu až po dodanie a montáž bolo na profesionalnej úrovni, Termín dodania a montáž prebehol tak ako sme sa dohodli pri obejdnávke.
S postelou Zuzka sme maximálne spokojný.
Výrobky od Vašej spoločnosti môžem len a len odporučiť.
Peter Kopunec

POSTEĽ ZUZKA KRÁĽOVSKÁ

Fakt odporúčam je to dobrá investícia

Dobrý deň,

Posteľ s matracmi som kupoval u pani Kováčovej v Trnave.

Pri vyberaní bola veľmi milá a poradila mi z detailami ako napr. farba a kráľovská veľkosť.
Dodanie bolo podľa požiadaviek pri kúpe. Všetko prišlo na čas a v poriadku.
Montáž bola veľmi rýchla. Chalani mali do 20 minút všetko hotové.
Posteľ som s frajerkou poriadne otestoval a zatiaľ drží  :-))) Fakt odporúčam je to dobrá investícia. Posielam aj fotku postele.

Prajem pekný deň.
Szeman Patrik, Boleráz

Posteľ  Zuzka bez úložného priestoru, dub bruno
Súvisiace produkty