Posteľ Zuzka

Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, čerešňa pinot
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, fino bronz
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, breza tajga
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, orech aida tabak
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, dub ferrara čiernohnedý
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, agát lakeland
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, breza tajga
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, surf biely
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, dub bahenný
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, dub ferrara čiernohnedý
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, fino bronz
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, orech aida tabak
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, dub bahenný
Posteľ Zuzka bez úložného priestoru, čerešňa pinotPosteľ Zuzka s úložným priestorom, fino bronzPosteľ Zuzka s úložným priestorom, breza tajgaPosteľ Zuzka s úložným priestorom, orech aida tabakPosteľ Zuzka bez úložného priestoru, dub ferrara čiernohnedýPosteľ Zuzka bez úložného priestoru, agát lakelandPosteľ Zuzka bez úložného priestoru, breza tajgaPosteľ Zuzka s úložným priestorom, surf bielyPosteľ Zuzka bez úložného priestoru, dub bahennýPosteľ Zuzka bez úložného priestoru, dub ferrara čiernohnedýPosteľ Zuzka bez úložného priestoru, fino bronzPosteľ Zuzka bez úložného priestoru, orech aida tabakPosteľ Zuzka s úložným priestorom, dub bahenný
Pôvodná: 509,00 €
Akciová cena: 371,57 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
Embedded thumbnail for Posteľ Zuzka
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

 

Posteľ Zuzka je typická svojím jednoduchým a príťažlivým dizajnom. Posteľ je vyrobená z renomovaných materiálov. Hrúbka materiálu je až 38 milimetrov, čím je zabezpečená vynikajúca pevnosť a stabilita celej konštrukcie postele. Hrany sú ošetrené kvalitnou ABS hranou 2 mm, ktorá je farebne zhodná s celou posteľou.

Aj posteľ Zuzka vám ponúkame v prevedení s úložným priestorom aj bez úložného priestoru. K posteli Zuzka si môžete vybrať z našej ponuky lamelový rošt s bočným alebo nožným

vyklápaním, ktorý vám umožní komfortný prístup do úložného priestoru pod celou posteľou. Ak máte záujem o posteľ Zuzka bez úložného priestoru, vyberte si lamelový rošt alebo latkový rošt.

Najväčší objem úložného priestoru vo svojej triede!

       Objem našich úložných priestorov je kráľovsky veľkorysý. Naši technológovia tvrdo pracovali!  Vyvinuli postele, ktoré sú na vrchole medzi posteľami  v oblasti kvality. A zároveň májú najväčší  úložný priestor vo svojej triede!

        Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore postele, je zabezpečená cirkulácia vzduchu.

       Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča z úložného priestoru postele a pri vstaní sa nasáva do úložného priestoru čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

Vnútorný rozmer postele 160x200 cm 724 litrov úložného priestoru
Vnútorný rozmer postele 180x200 cm 820 litrov úložného priestoru
Celkový rozmer postele 188x218 cm patrí k vnútornému rozmeru  (matracu) 2x90x200 cm prípadne 180x200 cm
Celkový rozmer postele 168x218 cm patrí k vnútornému rozmeru (matracu) 2x80x200 cm prípadne 160x200 cm
Výška korpusu postele je 45 cm
Výška čela postele je 95 cm

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

Krajšiu a praktickejšiu posteľ ako je táto si ani neviem predstaviť

S posteľou od Wood Service som nadmieru spokojná.Od odborného poradenstva pri výbere typu postele a výšky, cez dodanie až po krásne obohatenie našej spálne. Vybrala som si posteľ Zuzka s úložným priestorom z orecha Dijon, ktorý nám ladí so skriňou z toho istého dreva. Krajšiu a praktickejšiu posteľ ako je táto si ani neviem predstaviť. Však posúdte sami.

Liďáková Michaela, Bratislava 9.7.2017

Príslušný produkt: 
Zuzka s úložným priestorom, orech dijon

Veľmi sme spokojní s manželskou posteľou

Dobrý deň pani Poláková

Ospravedlňuje sa, že odpovedám až teraz, ale pozabudol som na to.

Čo sa týka poradenstva priamo v predajni, tak sme boli veľmi milo prekvapený odborným a veľmi ústretovým prístupom Vášej obchodnej zástupkyne pani Rzeszotovej, ktorá ochotne a vyčerpávajúco odpovedala na naše otázky, ktoré sme pri výbere nábytku do spálne mali. Tak isto aj priamo návrh s vizuálnym vyobrazením k cenovému návrhu bol spracovaný na veľmi dobrej technickej a vizuálnej úrovni. Myslíme si, že hlavne prístup, ochota a veľmi dobé vedomosti pani Rzeszotovej o predávaných výrobkoch nás naviac presvedčili v rozhodnutiu objednať nábytok vo Vašej predajni. Aj keď sme trochu sklamaní, že následujúcu objednávku vstavaných skríň do chodby, kde je napojenie skríň v tupom uhle, nieste schopný z hľadiska personálneho obsadenia spracovať (ale ak sa mám priznať tak ani ďalší výrobcovia nechceli do toho ísť), takže sme sa rozhodli prijať návrh tlmočený pani Rzeszotovou od Vášho p. riaditeľa, že ak si dodáme vypracovaný porezný plán, tak nám aspoň vyrobíte jednotlivé diely, ktoré si namontujeme sami. (dúfam, že ešte tá ponuka platí)
Čo sa týka samotnej dodávky a montáže, tak tá prebehla tiež bez nejakých výhrad. Montážnici pracovali veľmi čisto a precízne, tovar bol dodaný v poriadku a bez poškodení. Veľmi sme spokojní s manželskou posteľou, ktorá nielen pôsobí masívne a pevne, ale aj taká je. Je veľmi pohodlná a zahŕňa veľký odkladací priestor, ktorý nás svojim objemom prekvapil.

Ak mám zhrnúť hodnotenie celého procesu, od samotného oslovenia v predajni, návrhu cez objednávku a samotnú realizáciu dodávky a montáže, hodnotím ako veľmi dobrý. S manželkou sme veľmi spokojní s rozhodnutím nákupu u Vás.
Prikladám dve fotografie z našej novej spálne.

Prajem pekný deň a teším sa ešte na následnú spoluprácu, ktorá dúfam dopadne podobne ako predchádzajúca realizácia.

Ing. Martin Gurský, Žilina 12.5.2017

Príslušný produkt: 
Zuzka s úložným priestorom, agát lakeland

Teraz sme spokojní vizuálne aj priestorovo.

Dobrý deň,
s posteľou Zuzka, ktorú sme u Vás zakúpili sme veľmi spokojní. Síce sme si najprv kúpili 160cm, tá sa nám časom zdala malá a tak sme po pár mesiacoch kúpili novú 180cm. Teraz sme spokojní vizuálne aj priestorovo. :)
S posteľou 160cm sme urobili radosť známej, ktorej sa posteľ veľmi páčila a túto od nás kúpila. :)

s pozdravom

Mĺkva Renáta,  27.2.2017 Trnava

Príslušný produkt: 
Zuzka bez úložného priestoru, agát lakeland

Sme spokojní s kvalitou výrobku aj so službou

Dobrý deň, kúpili sme od vašej spoločnosti postel krásnu bielu aj zo stolčekmi. Sme  spokojní s kvalitou výrobku aj so službou. 

Plánovaná bola do hostovskej izby. Je odskúšaná hosťami. Dobre sa na nej spí. To nás velmi teší.  Odporúčam aj druhým kupujúcim,aby sa obratili na vašú spoločnost a nevahali si kupit takú kvalitnú postel aj iné výrobky. Prajem vašej spolocnosti, vela úspechov v práci.

Vaša klietka Lachová, Bernolákovo 5.12.2016

Príslušný produkt: 
Zuzka bez úložného priestoru, biela magnólia

Spokojnosť

Dobry den prajem. Mame od vas postel Zuzka a zatial maximalna spokojnost:) postel je pevna, masivna a hlavne vobec nevrzga...cize nerusi v noci nasho maleho.. Ten sa najradsej hra na posteli a teda ta zatial odolava jeho utokom. Dakujeme

Bartošová Andrea

Príslušný produkt: 
Zuzka bez úložného priestoru, agát lakeland

odporúčam ju všetkým, ktorí chcú dobre spať.

Dobrý deň.

Chcel by som zhodnotiť nákup postele vo firme Wood Service. Veľmi dlho sme s manželkou hľadali posteľ podľa našich predstav, no bol to problém. Chceli sme aby bola pevná, drevená, s úložným priestorom a hlavne vyššia, kvôli tomu, že som po operácií chrbtice. No a toto všetko sme našli v našej novej posteli od Vašej firmy. Na predajni nám pani predavačka vysvetlila všetky varianty, či už farebne, rozmeru, druhy roštu a dĺžky dodacej lehoty. Som veľmi spokojný s našou novou posteľou a odporúčam ju všetkým, ktorí chcú dobre spať.

Jaroslav Liščák

Príslušný produkt: 
Zuzka s úložným priestorom, kráľovská výška, dub bahenný

Posteľ som si najprv vyhľadala na internete,

Dobrý deň,

S celkovým procesom som bola veľmi spokojná. Posteľ som si najprv vyhľadala na internete, následne som sa bola osobne pozrieť v predajni a poradiť sa. Atmosféra v predajni bola veľmi priateľská, no zároveň aj profesionálna. Veľmi príjemne sa s pani Rzeszotovou, ktorá sa mi venovala, rozprávalo. Na dodávku výrobku som čakala o niečo dlhšie ako bolo plánované, keďže išlo o predvianočné obdobie, ale túto situáciu som samozrejme prijala s pochopením. O všetkom som bola dopredu informovaná. Samotný dovoz bol bezproblémový, páni, ktorí posteľ doviezli boli veľmi ochotní, a keďže som nemala v cene zahrnutú montáž veľmi jasne vysvetlili všetko potrebné k tomu, aby sme následnú montáž výrobku zvládli aj sami. Môžem povedať, že celkovo som s prístupom spoločnosti a personálu spokojná ako aj s výrobkom ako takým. Určite budem znova zvažovať kúpu iného nábytku v danej spoločnosti aj v budúcnosti.

S pozdravom a prianím pekného dňa,
Petra Lapúniková

Príslušný produkt: 
Zuzka bez úložného priestoru, dub bahenný

s hrdostou mozem povedat, ze od Woodservisu mame celu spalnu

Dobry den p. Polakova,

s hrdostou mozem povedat, ze od Woodservisu mame celu spalnu - postel, matrace, rosty, nocne stoliky, vstavanu skrinu. So spolupracou s Woodservisom sme boli spokojni natolko, ze sme si nedavno dali urobit aj vstavanu skrinu do haly.

Nabytok je masivny, kvalitny. Postel je pevna, vybrali sme tu vyvysenu a kazdy kto k nam pride a vyskusa ju, nevie si vynachvalit. Velmi sme spokojni aj so skrinou, predovsetkym s profesionalnou montazou, co je pre nas po predchadzajucej negativnej skusenosti od ineho predajcu velke plus.

Co sa tyka poradenstva a predaja, vsetko v absolutnom poriadku. Pani v predajni poradila, pomohla, navrhla rozumne zmeny, ktore sme po zvazeni akceptovali.

Momentalne je vo vyrobe dalsia vstavana skrina, ktoru sme si objednali po pozitivnej skusenosti s Woodservsom. Verim, ze bude rovnakej kvality ako doteraz dodany nabytok.

Woodservis odporucam aj priatelom a znamym.

Matejová Lenka, BA 26.1.2016

Príslušný produkt: 
Zuzka bez úložného priestoru, breza tajga
Vstavaná skriňa do 3000 mm, breza tajga

Spokojnosť

Prijemny den,

Poradensku sluzbu sme nasli v obchodnom centre Laugaricio,Trencin.Pracovnicka firmy bola ochotna,vysvetlila vsetko,co sme sa pytali a nasledne sme aj tovar-postel,objednali.Ako sme boli informovani,ze tovar bude dodany do 6 tyzdnov,tak sa aj stalo.Montaznici tovar vylozili do 3.poschodia a odborne aj zlozili.Jedna sa o pevnu,modernu a kvalitnu manzelsku postel.S celkovym pristupom vsetkych pracovnikov sme boli nadmieru spokojni.

S pozdravom                   

Jaroslav Zmeko, Myjava

Príslušný produkt: 
Posteľ Zuzka s úložným priestorom, jelša

Hodnotenie

Dobrý deň,
kúpila som od Vás posteľ. Dodávka a montáž prebehla podľa dohody včas a profesionálne. Bola som spokojná s prácou servisných pracovníkov, montáž bola rýchla a obalový materiál firma odstránila, takže nebola práca s upratovaním. Po dvoch mesiacoch sme stále spokojní s výrobkom a máme dobrý spánok

Alena Žákovicová, Stará Turá

Príslušný produkt: 
posteľ Zuzka XL s úložným priestorom, breza tajga

Stránky

Súvisiace produkty 
Komoda K4P, breza tajga
Komoda K4P
Pôvodná: 419,00 €
Akciová cena: 335,20 €