Posteľ Terka kráľovská veľkosť

Posteľ Terka s úložným priestorom, kráľovská výška, orech aida tabak
Posteľ Terka bez úložného priestoru,kráľovská výška, biela premium
Posteľ Terka bez úložného priestoru, dub bruno
Posteľ Terka s úložným priestorom, centrálna noha, dub bruno
Posteľ Terka bez úložného priestoru, centrálna noha šikmá, agát lakeland
Posteľ Terka s úložným priestorom, kráľovská výška, orech aida tabakPosteľ Terka bez úložného priestoru,kráľovská výška, biela premiumPosteľ Terka bez úložného priestoru, dub brunoPosteľ Terka s úložným priestorom, centrálna noha, dub brunoPosteľ Terka bez úložného priestoru, centrálna noha šikmá, agát lakeland
Pôvodná: 569,00 €
Akciová cena: 415,37 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
  • Informácie
  • Technické parametre

Posteľ Terka je charakteristická svojím dizajnovým čelom. Spája klasický dokonalý štýl s moderným cítením súčasného človeka. Je vyrobená z kvalitných materiálov od renomovaných výrobcov. Hrúbka materiálu 38 mm zabezpečuje vynikajúcu bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie postele. Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou 2 mm, ktorá je farebne identická s celou posteľou.

      Posteľ Terka vám ponúkame s úložným priestorom, ako aj bez úložného priestoru, tiež je možné si zvoliť centrálnu nohu šikmú alebo rovnú, ktorá je vsadená cca 20 cm smerom do vnútra postele. Tento dizajnový prvok nám navodzuje pocit vznášania sa postele vo vzduchu.

U nás nájdete aj kvalitný lamelový rošt s bočným alebo nožným vyklápaním, ktorý umožňuje komfortný prístup do úložného priestoru pod celou posteľou. Ak sa rozhodnete pre posteľ Janka bez úložného priestoru, ponúkame vám lamelový rošt alebo latkový rošt.

Najväčší objem úložného priestoru vo svojej triede!

       Objem našich úložných priestorov je kráľovsky veľkorysý. Naši technológovia tvrdo pracovali!  Vyvinuli postele, ktoré sú na vrchole medzi posteľami  v oblasti kvality. A zároveň májú najväčší  úložný priestor vo svojej triede!

        Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore postele, je zabezpečená cirkulácia vzduchu.

       Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča z úložného priestoru postele a pri vstaní sa nasáva do úložného priestoru čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

Vnútorný rozmer postele 160x200 cm 724 Litrov úložného priestoru
Vnútorný rozmer postele 180x200 cm 820 Litrov úložného priestoru
Celkový rozmer postele 188x208 cm patrí k vnútornému rozmeru  (matracu) 2x90x200 cm prípadne 180x200 cm
Celkový rozmer postele 168x208 cm patrí k vnútornému rozmeru (matracu) 2x80x200 cm prípadne 160x200 cm

Výška korpusu postele je 55 cm
Výška čela postele je 110 cm

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

Súvisiace produkty 
Komoda K1-3D, surf biely
Komoda K1-3D
Pôvodná: 325,00 €
Akciová cena: 260,00 €