Posteľ TERKA

Posteľ Terka s úložným priestorom, agát lakeland
Posteľ Terka bez úložného priestoru, dub bahenný
Posteľ Terka s úložným priestorom, centrálna noha, dub ferrara čiernohnedý
Posteľ Terka bez úložného priestoru, dub bruno
Posteľ Terka bez úložného priestoru,centrálna noha, jaseň antik
Posteľ Terka bez úložného priestoru, centrálna noha, buk bavaria
Posteľ Terka s úložným priestorom, agát lakelandPosteľ Terka bez úložného priestoru, dub bahennýPosteľ Terka s úložným priestorom, centrálna noha, dub ferrara čiernohnedýPosteľ Terka bez úložného priestoru, dub brunoPosteľ Terka bez úložného priestoru,centrálna noha, jaseň antikPosteľ Terka bez úložného priestoru, centrálna noha, buk bavaria
Pôvodná: 449,00 €
Akciová cena: 327,77 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Posteľ Terka je charakteristická svojím dizajnovým čelom. Spája klasický dokonalý štýl s moderným cítením súčasného človeka. Je vyrobená z kvalitných materiálov od renomovaných výrobcov. Hrúbka materiálu 38 mm zabezpečuje vynikajúcu bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie postele. Samozrejmosťou je ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou 2 mm, ktorá je farebne identická s celou posteľou.

      Posteľ Terka vám ponúkame s úložným priestorom, ako aj bez úložného priestoru, tiež je možné si zvoliť centrálnu nohu šikmú alebo rovnú, ktorá je vsadená cca 20 cm smerom do vnútra postele. Tento dizajnový prvok nám navodzuje pocit vznášania sa postele vo vzduchu.

U nás nájdete aj kvalitný lamelový rošt s bočným alebo nožným vyklápaním, ktorý umožňuje komfortný prístup do úložného priestoru pod celou posteľou. Ak sa rozhodnete pre posteľ Janka bez úložného priestoru, ponúkame vám lamelový rošt alebo latkový rošt.

Najväčší objem úložného priestoru vo svojej triede!

       Objem našich úložných priestorov je kráľovsky veľkorysý. Naši technológovia tvrdo pracovali!  Vyvinuli postele, ktoré sú na vrchole medzi posteľami  v oblasti kvality. A zároveň májú najväčší  úložný priestor vo svojej triede!

        Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore postele, je zabezpečená cirkulácia vzduchu.

       Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča z úložného priestoru postele a pri vstaní sa nasáva do úložného priestoru čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

Vnútorný rozmer postele 160x200 cm 724 Litrov úložného priestoru
Vnútorný rozmer postele 180x200 cm 820 Litrov úložného priestoru
Celkový rozmer postele 188x208 cm patrí k vnútornému rozmeru  (matracu) 2x90x200 cm prípadne 180x200 cm
Celkový rozmer postele 168x208 cm patrí k vnútornému rozmeru (matracu) 2x80x200 cm prípadne 160x200 cm
Výška korpusu postele je 45 cm
Výška čela postele je 95 cm

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

Spí sa nám nádherne

Dobrý deň,
V prvom rade Vám chcem poďakovať za Váš list a darček, ktorý potešil. Kúpili sme si s priateľkou od Vás posteľ a nočné stolíky v predajni v Trnave. Pani na predajni bola veľmi príjemná aj keď sa už blížila hodina zatvárania. Posteľ nám prišla na čas a montáž bola až prekvapivo rýchla. S výrobkom sme veľmi spokojný. Spí sa nám nádherne.
S pozdravom Hladík Marián, Trnava 22.3.2017

Príslušný produkt: 
Terka s úložným priestorom, biela magnolia

V prvom rade by som chcel kladne ohodnotit ustretovost

Dobry vecer prajem, chcel by som v kratkosti reagovat na vas mail  a ohodnotit pracu wood service.
V prvom rade by som chcel kladne ohodnotit ustretovost, odbornost a snahu  vasich pracovnicok, ktore pracuju na Einsteinovej ulici v Bratislave. Boli velmi zlate a ochotne, poradili a ukazali z coho sa da vybrat kde vyrobok ak bolo treba aj nasledne predviedli. Taktie velmi rad by som ohodnotil pani, ktorá volala priamo z firmy a ktora ma zrejm .na starosti expediciu nakolko bola velmi zlata a dalo sa  s nou dobodnut  na case a dodani objednaneho tovaru.  V neposlendom rade by som chcel velmi pochvalit aj dvoch chlapcov  Fera a Ondra :) ktory dosli   s tovarom v presne stanoveny cas  a ktory boli vysoko profesionalny. Skrinu mali zmontovanu v dostatocnom rychlom case a navyse komodu a toaletny stolik mi umiestnili tam kde som ich poprosil.
Chlapci po  montovani skrine za sebou poupratovali a boli fakt rychly a sikovny. Cize celej vase firme patri jedna velka vdaka
Skrina a vsetok nabytok od vas si pochvalujem nakolko je dobrej kvality. Dakujem s pozdravom

Chmeliar Robert

Príslušný produkt: 
Terka bez úložného priestoru, dub bahenný
Súvisiace produkty