Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť

Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, dub bahenný
Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, breza tajga
Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, surf biely
Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť s úložného priestoru, agát lakeland
Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, agát lakeland
Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť  s úložným priestorom, surf biely
Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, dub bahenný
Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, breza tajga
Posteľ Lucka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, dub bahennýPosteľ Lucka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, breza tajgaPosteľ Lucka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, surf bielyPosteľ Lucka Kráľovská veľkosť s úložného priestoru, agát lakelandPosteľ Lucka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, agát lakelandPosteľ Lucka Kráľovská veľkosť  s úložným priestorom, surf bielyPosteľ Lucka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, dub bahennýPosteľ Lucka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, breza tajga
Pôvodná: 519,00 €
Akciová cena: 378,87 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Novinkou je nová línia postelí Kráľovská veľkosť. Postele sa vyznačujú nadštandardnou výškou. Pochádzajú z typizovaných postelí, ktoré máme štandardne v ponuke. Najdôležitejším rozdielom je výška postele, ktorá narástla z typizovaných 45 cm na 55 cm. K tomu treba pripočítať ešte matrac, ktorý vyčnieva nad bok postele. V závislosti od výšky matraca sa konečná výška postele vyšplhá na výšku v rozsahu 65-70 cm. Táto výška je najčastejšie používaná v drahých hoteloch.

Pri spaní na vysokej posteli máme pocit výnimočnosti. Naše telo sa lepšie zrelaxuje ako pri spaní tesne nad zemou alebo na nízkych posteliach. Ďalším dôvodom prečo dobré hotely používajú takto vysoké postele je, že umožňujú ľahké vstávanie z postele, ktoré šetrí kĺby aj chrbticu.

Sadáme, líhame, ležíme, spíme, vstávame a takto môžeme pokračovať dookola. Nie pre každého je tento pohyb iba pohybom. Námaha súvisiaca s vykonaním tohto pohybu môže byť menšia ale aj väčšia. Tým, ktorí potrebujú pri vstávaní oporu pomôže vysoká posteľ. Pri sadnutí nepadáte na matrac, ktorý je nízko. Naopak, na vyššiu posteľ si pomaly a koordinovane sadáte. Pri vstávaní sa „zošuchnete“ z postele a stojíte bez námahy, aj keď ste rozospatý. Nenamáhate tak stuhnuté a nezahriate svaly, kĺby a chrbticu.

Najväčší úložný priestor vo svojej triede.   Až 1440 litorv.

Postele sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S úložným a bez úložného priestoru. Postele s úložným priestorom majú najväčší úložný priestor vo svojej triede. Je to až neuveriteľných 1440 litrov úložného priestoru. Tento fakt ocenia hlavne zákazníci s menšími bytmi, ktorí chcú efektívne využiť každý priestor v domácnosti.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetrávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore, je zabezpečená cirkulácia vzduchu. 

Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča a pri vstávaní sa nasáva čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

 

Wood service je náš dvorný dodávateľ nábytku

Dobrý deň, pani Poláková,

ako som sľúbia posielam foto spálne. 

 Wood service je  náš dvorný dodávateľ nábytku, ešte keď nebol s.r.o. Zariadili ste kompletne  byt synovi v Brne, dcére v Novom Meste n.V aj nám krásnu obývačku v Novom Meste n.V. a teraz krásnu spálňu na chalupe.
Určite to nieje posledný nákup u Vás. Ja si určite ešte niečo vymyslím.

Vždy sme spokojní a ja sa rada obraciam na pána Cibulku, ktorý vždy dobre poradí. :-)

S pozdravom Hargašová Dana, Moravské Lieskové, 8.3.2017

Lucka bez úložného priestoru, breza tajga
Vstavaná skriňa, breza tajga
Lucka bez úložného priestoru, breza tajga

maximálna spokojnosť.

Dobrý deň, veľmi rád zhodnotím nákup manželskej postele u Vás. Celý priebeh nákupu je možné zhodnotiť jedným krásnym slovným spojením – maximálna spokojnosť.

V predajni v Trenčíne v obchodnom centre Laugaricio sa o nás postaral Váš personál maximálne ústretovo s vypracovaním návrhu, doplnením konkrétnych požiadaviek a samozrejme

Realizovaním záväznej objednávky. Od objednávky po dodávku uplynul Vami udaný termín bez prieťahov a dodávka a montáž bola úplne k našej spokojnosti. Opäť milí personál – montážni pracovníci,

ktorí nám pomohli rozmontovať aj pôvodnú posteľ ( za čo im patri veľká vďaka), keďže sme mali časový sklz :). Nová posteľ je na mieste a sme s ňou veľmi spokojný.

S pozdravom Róbert Pribík, Prievidza

27.1.2017

Lucka s úložným priestorom, kráľovská výška, čerešňa pinot

pripadáme si ako kráľ s kráľovnou

Vždy sme chceli takú vysokú posteľ a na tejto si pripadáme ako kráľ s kráľovnou. Nehovoriac o perfektnej kombinácia s vyššími matracmi FOX, vďaka ktorým sa nám nechcelo z postele a manžel skoro zaspal do práce :) Veľká vďaka!

Kosturová Martina, Hažlín 8.12.2016

Lucka s úložným priestorom, kráľovská výška, dub bahenný

Postel splnila moje očakávania na 100%

Dobrý deň,,
s Vašimi službami som bol spokojný od momentu kedy som vstúpil do Vašej predajne až po montáž.
V predajni mi boli zodpovedané vecne a stručne všetky otázky, objednávka prebehla rýchlo a bez komplikácií.
Tovar bol dodaný dokonca v predstihu o 1 týždeň o čom som bol dostatočne včas informovaný.
Tovar bol dodaný neporušený, pracovníci, ktorí zabezpečovali montáž mali profesionálny prístup, posteľ bola zmontovaná do 30 min.
Postel splnila moje očakávania na 100%, veľký úložný priestor a konečne pokojný neprerušovaný spánok až do rána.

V prílohe posielam fotografiu.
Ďakujem
Adrián Gajda

Lucka s úložným priestorom, kráľovská výška, orech aida tabak

S produktami vasej firmy sme velmi spokojni

Dobry den,

S produktami vasej firmy sme velmi spokojni, rovnako s celym procesom poradenstva, objednavky, kompetentnymi radami a ochotou Vasich spolupracovnicok.
Co sa tyka montaze, rada by som poradila, aby sa Vasi predajcovia ubezpecili, z akeho materialu su vyhotovene steny, na ktore sa budu montovat police. Na fotkach uvidite policu nad postelou. Mame montovany drevodom a takuto policu nie je mozne do nej kdekolvek montovat, iba do plnych drevenych hranolov. Toto nas sposobilo maly problem, nakoniec sa vsak vyriesil. 
Dakujeme ezte raz. 

Monika Lukacova

Lucka s úložným priestorom, kráľovská výška, dub bahenný
Vstavaná skriňa do 3500 mm, dub bahenný

na lepšie si človek zvykne rýchlo

Dobrý deň.
Pred časom sme sa s manželkou zo zdravotných dôvodov rozhodli vymeniť našu staršiu posteľ za kvalitnejšiu , vyššiu s vhodnými matracmi . Po dlhšom hľadaní sme objavili firmu Wood Service , ktorej výrobky sa maximálne zhodovali s našou predstavou . A to z hľadiska kvality použitých materiálov , kvalitného vyhotovenia ,až po očarujúci dizajn . Oslovili sme ich predajňu v Trnave , kde nám s veľkou ochotou a trpezlivosťou vypracovali ponuku na mieru . Zakúpili sme si posteľ Lucku v atypickom rozmere 2100x2100 mm , v kráľovskej výške 550 mm . Všetky zmluvné podmienky boli dodržané , komunikácia a informovanosť počas výroby bola skvelá , dodávka v termíne a odborná montáž .
Na novú posteľ sme si nemuseli dlho zvykať , na lepšie si človek zvykne rýchlo . Musíme potvrdiť vhodný výber s kvalitnými matracmi , za čo musíme poďakovať kolektívu Wood Service , na čele s konateľom- Ing.Kuricom , ktorému chceme poďakovať za ústretovosť pri doobjednávaní nočných stolíkov .
Ďakujeme.
Marián Bariš a Silvia Barišová - Horná Seč.

Prikladám fotky našej spálne

Lucka s úložným priestorom, kráľovská výška, wenge mali

Vrele odporucam kazdemu, kto sa rozhoduje medzi inymi spolocnostami

Dobry den,
Rada by som Vam vyjadrila velku vdaku za tovar, postel, ktoru som si u Vas objednala. Od objednania az po dovoz, montaz postele som bola 100% spokojna s Vasimi slubami. Postiel mam uz skoro tri mesiace, je velmi pohodlna, presne taka aku som si predstavovala. Vrele odporucam kazdemu, kto sa rozhoduje medzi inymi spolocnostami...Este raz velmi pekne dakujem.
Eva Hladka, Trencin

Lucka s úložným priestorom, kráľovská výška, jaseň antik

Nábytok je kvalitný a krásny

Od objednávky po dodanie a montáž profesionálna pomoc a komunikácia. Nábytok je kvalitný a krásny, možem len odporučiť.

Miklovičová Lenka

Posteľ Lucka s úložným priestorom, kráľovská výška, dub bahenný

Výrobky spoločnosti Wood Service som obdivoval už dlhší čas

Dobrý deň pani Mgr. Poláková,

Tak ako som sľúbil posielam Vám osobnú skúsenosť.

Výrobky spoločnosti Wood Service som obdivoval už dlhší čas. Referencie a videá o kvalite výrobkov ma presvedčili o tom aby som si objednal Kráľovskú veľkosť manželskej postele. Predajňa v Žiline reagovala priam okamžite na žiadosť o zaslanie cenovej ponuky. Komunikácia s pani Rzeszotovou bola veľmi príjemná, pretože bola v každom ohľade ústretová, vďaka čomu sme sa veľmi rýchlo dohodli. Dodanie a montáž kráľovskej postele bola v sľúbenom termíne. Majstri zvládli poskladať posteľ a všetko po sebe upratať za úctihodných 17 min :) 

Myslím, že firma Wood Service ponúka nielen kvalitné výrobky ale určite aj kvalitné služby. Som rád, že som sa rozhodol práve pre ňu.

Coch Dušan, Banská Bystrica

Lucka s úložným priestorom, kráľovská výška, agát lakeland

ľudia, ktorí tvoria túto firmu nás ozaj milo prekvapili

Dobrý deň Mgr. Poláková,

áno, boli sme a sme spokojní, veľmi spokojní. Poradenstvo prebehlo na jednotku, objednávka taktiež. Veľmi nás prekvapil pán (meno bohužiaľ nepoznáme) čo nám prišiel zamerať skriňu. Bol veľmi nápomocný, poradil nám ako postaviť skriňu aby nebolo vidieť komín. Toto bol ozaj vynikajúci nápad. Skriňa teraz vyzerá omnoho krajšie, lebo po zavretí dverí vyzerá ako by bola po celej dĺžke steny.
A čo sa týka montáže, tak môžeme zase len a len pochváliť. Keď mi prišli montážnici povedať "hotovo", tak som any nechcel veriť. Za tak krátky čas nemožne. Idem pozrieť a ozaj skriňa a postel poskladaná. Neuveriteľne šikovní montážnici. Ostáva už len veriť, že skriňa a posteľ budu bezchybne dlho slúžiť.

Neviem či sme mali také šťastie na šikovných lúdi z vašej firmy, ktorých sme postretali počas celého procesu, alebo ich máte vo firme takých všetkých? Firma, t.j. ľudia, ktorí tvoria túto firmu nás ozaj milo prekvapili. Po skúsenostiach vás môžme len a len odporučiť.

V prílohe prikladáme foto skrine a postele.
Ďakujeme.

S pozdravom
Kuník, Kuníková, Bučany

Posteľ Lucka s úložným priestorom, kráľovská výška, dub bahenný

Stránky

Súvisiace produkty