Posteľ Lenka Kráľovská veľkosť

Posteľ Lenka Kráľovská veľkosť s UP, dub bahenný
Posteľ Lenka Kráľovská veľkosť bez úp, zebráno pieskové
Posteľ Lenka Kráľovská veľkosť s úp, orech aida tabak
Posteľ Lenka Kráľovská veľkosť, jaseň antik
Posteľ Lenka Kráľovská veľkosť bez úp, agát lakeland
Posteľ Lenka Kráľovská veľkosť s úp, wenge mali
Posteľ Lenka Kráľovská veľkosť s UP, dub bahennýPosteľ Lenka Kráľovská veľkosť bez úp, zebráno pieskovéPosteľ Lenka Kráľovská veľkosť s úp, orech aida tabakPosteľ Lenka Kráľovská veľkosť, jaseň antikPosteľ Lenka Kráľovská veľkosť bez úp, agát lakelandPosteľ Lenka Kráľovská veľkosť s úp, wenge mali
Pôvodná: 619,00 €
Akciová cena: 451,87 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Novinkou je nová línia postelí Kráľovská veľkosť. Postele sa vyznačujú nadštandardnou výškou. Pochádzajú z typizovaných postelí, ktoré máme štandardne v ponuke. Najdôležitejším rozdielom je výška postele, ktorá narástla z typizovaných 45 cm na 55cm. K tomu treba pripočítať ešte matrac, ktorý vyčnieva nad bok postele. V závislosti od výšky matraca sa konečná výška postele vyšplhá na výšku v rozsahu 65-70 cm. Táto výška je najčastejšie používaná v drahých hoteloch.

Pri spaní na vysokej posteli máme pocit výnimočnosti. Naše telo sa lepšie zrelaxuje ako pri spaní tesne nad zemou alebo na nízkych posteliach. Ďalším dôvodom prečo dobré hotely používajú takto vysoké postele je, že umožňujú ľahké vstávanie z postele, ktoré šetrí kĺby aj chrbticu.

Sadáme, líhame, ležíme, spíme, vstávame a takto môžeme pokračovať dookola. Nie pre každého je tento pohyb iba pohybom. Námaha súvisiaca s vykonaním tohto pohybu môže byť menšia ale aj väčšia. Tým, ktorí potrebujú pri vstávaní oporu pomôže vysoká posteľ. Pri sadnutí nepadáte na matrac, ktorý je nízko. Naopak, na vyššiu posteľ si pomaly a koordinovane sadáte. Pri vstávaní sa „zošuchnete“ z postele a stojíte bez námahy, aj keď ste rozospatý. Nenamáhate tak stuhnuté a nezahriate svaly, kĺby a chrbticu.

Najväčší úložný priestor vo svojej triede.   Až 1440 litrov.

Postele sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S úložným a bez úložného priestoru. Postele s úložným priestorom majú najväčší úložný priestor vo svojej triede. Je to až neuveriteľných 1440 litrov úložného priestoru. Tento fakt ocenia hlavne zákazníci s menšími bytmi, ktorí chcú efektívne využiť každý priestor v domácnosti.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetrávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore, je zabezpečená cirkulácia vzduchu.

Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča a pri vstávaní sa nasáva čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

V tomto čase sú tomu 3 mesiace čo spíme na tejto užasnej posteli.

Zdravím spoločnosť Wood Servis,

O kúpe novej postele sme s manželom premýšlali už dlho pred jej kúpou.
V prvom rade sme vedeli, že chceme vyššiu posteľ ako sme mali, kvôli pohodlnému vstávaniu z nej.
Viac krát sme navštívili predajňu v OC Laugaricio v TN, kde nám ochotne poradili a tak sme si novú posteľ objednali ako skorši vianočný darček.

V tomto čase sú tomu 3 mesiace čo spíme na tejto užasnej posteli.
Spokojní sme obaja. Fakt sa z nej pohodlne vstáva a má veľmi veľký a vzdušný uložný priestor.
Potešil aj darček v podobe stolčeka.
ĎAKUJEME.
Vrelo sme odporučili váš výrobok i rodine a známym.

S pozdravom rod. Nikodemová z Brezovej pod Bradlom.

1.3.2017

Lenka s úložným priestorom, kráľovská výška, orech aida tabak

skrátka maximálna spokojnosť

Dobrý deň, prajem

S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Milo ma potešil darček k vianociam. Ako prvý novú postel vyskúšal náš najmladší člen kocúrik Miki. Prespal na nej celé poobedie. Jej výška je pohodlná voči našej výške, kvalita prevedenia je na vysokej úrovni, spí sa super, skrátka maximálna spokojnosť. Čo dodať? Po takej posteli som už dávno túžila a môj sen sa splnil. Prajem Vám veľa rokov na trhu, kvalitných dodávateľov a spokojných odberateľov. Posielam Vám prvé foto z testovania našej postele.

Kocúrik Miki bol spokojný tak, ako aj my teraz.

Ďakujem. S pozdravom

Mária Bednáriková, Trenčín

Lenka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, breza tajga
Súvisiace produkty