Posteľ Lenka

Posteľ Lenka s úložným priestorom, surf biely
Posteľ Lenka bez úložného priestoru, dub  bahenný
Posteľ Lenka bez úložného priestoru, dub bilbao
Posteľ Lenka bez úložného priestoru, surf biely
Posteľ Lenka s úložným priestorom, breza tajga
Posteľ Lenka s úložným priestorom, dub ferrara čiernohnedý
Posteľ Lenka s úložným priestorom, fino bronz
Posteľ Lenka s úložným priestorom, dub bahenný
Posteľ Lenka s úložným priestorom, orech aida tabak
Posteľ Lenka s úložným priestorom, surf biely
Posteľ Lenka s úložným priestorom, dub ferrara čiernohnedý
Posteľ Lenka s úložným priestorom, wenge mali
Posteľ Lenka s úložným priestorom, zebráno pieskové
Posteľ Lenka s úložným priestorom, agát lakeland
Posteľ Lenka s úložným priestorom, surf bielyPosteľ Lenka bez úložného priestoru, dub  bahennýPosteľ Lenka bez úložného priestoru, dub bilbaoPosteľ Lenka bez úložného priestoru, surf bielyPosteľ Lenka s úložným priestorom, breza tajgaPosteľ Lenka s úložným priestorom, dub ferrara čiernohnedýPosteľ Lenka s úložným priestorom, fino bronzPosteľ Lenka s úložným priestorom, dub bahennýPosteľ Lenka s úložným priestorom, orech aida tabakPosteľ Lenka s úložným priestorom, surf bielyPosteľ Lenka s úložným priestorom, dub ferrara čiernohnedýPosteľ Lenka s úložným priestorom, wenge maliPosteľ Lenka s úložným priestorom, zebráno pieskovéPosteľ Lenka s úložným priestorom, agát lakeland
Pôvodná: 489,00 €
Akciová cena: 356,97 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
Embedded thumbnail for Posteľ Lenka
Embedded thumbnail for Posteľ Lenka
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

 

 

Posteľ Lenka s obľúbeným dizajnom šikmého čela. Materiály, z ktorých je táto posteľ vyrobená, pochádzajú od renomovaných výrobcov. Bezkonkurenčnú stabilitu a pevnosť konštrukcie zabezpečuje 38-milimetrová hrúbka materiálu a nesmie chýbať ani ošetrenie hrán kvalitnou ABS hranou 2 mm, ktorá je v rovnakom farebnom prevedení ako celá posteľ.

Posteľ Lenka si môžete vybrať v dvoch prevedeniach - s úložným priestorom alebo bez úložného priestoru. Ak si vyberiete posteľ Lenka s úložným priestorom, zvoľte k nej kvalitný lamelový rošt s bočným alebo nožným vyklápaním. Lamelový rošt umožňuje komfortný prístup do úložného priestoru pod celou posteľou. K posteli Lenka bez úložného priestoru vám odporúčame vybrať si lamelový rošt alebo latkový rošt.

Najväčší objem úložného priestoru vo svojej triede!

       Objem našich úložných priestorov je kráľovsky veľkorysý. Naši technológovia tvrdo pracovali!  Vyvinuli postele, ktoré sú na vrchole medzi posteľami  v oblasti kvality. A zároveň májú najväčší  úložný priestor vo svojej triede! Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore postele, je zabezpečená cirkulácia vzduchu. Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča z úložného priestoru postele a pri vstaní sa nasáva do úložného priestoru čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

 

Vnútorný rozmer postele 160x200 cm 724 Litrov úložného priestoru
Vnútorný rozmer postele 180x200 cm 820 Litrov úložného priestoru
Celkový rozmer postele 188x218 cm patrí k vnútornému rozmeru  (matracu) 2x90x200 cm prípadne 180x200 cm
Celkový rozmer postele 168x20718 cm patrí k vnútornému rozmeru (matracu) 2x80x200 cm prípadne 160x200 cm
Výška korpusu postele je 45 cm
Výška čela postele je 95 cm

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

Je to naša druhá spálňa, ktorú sme si zariadili Vašim nábytkom

Vážená pani Gabovicová,

S Vašimi produktmi sme veľmi spokojní . Je to naša druhá spálňa, ktorú sme si zariadili Vašim nábytkom. Vyhovuje nám kvalita a aj Vaše obchodné podmienky, ktoré sú jasné, logické a termíny dodržané podľa vopred stanovených dohôd.

Nábytok sme si vybrali z Vašej internetovej stránky, ktorá je prehľadná a zrozumiteľná rovnako ako komunikácia ohľadom prevzatia tovarov.  Pri osobnom kontakte sme sa vždy stretli s ochotným a milým personálom. Okrem našej spokojnosti, ktorú prezentujeme celému nášmu okoliu, môžeme a aj to robím iba odporúčať Vaše produkty.

S pozdravom

Radoslav Hnát

Vyšná Šebastová. 10.9.2017

Príslušný produkt: 
Lenka bez úložného priestoru, wenge mali
Lenka bez úložného priestoru, wenge mali
Lenka bez úložného priestoru, wenge mali

Vela firiem by sa malo od vas ucit.

Dobry den,
Rozhodla som sa zareagovat na vas mail v prvom rade preto ze sa zaujimate o nazor zakaznika. To by malo byt dnes uz samozrejmostou ale este to u nas az tak nefunguje. Co sa tyka vasej firmy tak klobuk dolu. Kedze sme teraz rekonstruovali dom a vystriedali sa u nas rozne firmy tak mozem povedat ze ste boli najlepsi.co sa tyka objednavky tam sme este aj nejake veci telef.menili co nebol u vas ziaden problem.kontaktovanie zakaznika a dohodnutie dovezenia tovaru tak aby to zakaznikovi vyhovovalo je tiez vasim plusom. My sme mali dohodnutu aj montaz po ktorej si vasi chlapci po sebe aj upratali co ma tiez prijemne prekvapilo. A tiez aj prijemni ludia ci uz v predajni v Trnave alebo ti s ktorymi som komunikovala telefonicky alebo osobne pri dodavke. Proste vsetci. Co sa tyka nabytku tak super kvalita a matrac perfektny. 
Dakujeme este raz za tak kvalitne sluzby a servis.  Vela firiem by sa malo od vas ucit.

P.S. prikladam aj fotku spalne v nasom podkrovi, ktoru sme zariadovali pre dceru

Prajem vsetko dobre a este vela spokojnych zakaznikov.

S pozdravom

Ivana Hasprová, Dolná Krupá 20.8.2017
 

Príslušný produkt: 
Lenka bez úložného priestoru, biele drevo

Bolo nám naozaj veľmi dobre poradené

Dobrý deň,
V prilohe prikladam fotky inštalovaných skríň a postele. Sme maximálne spokojní s kvalitou výrobkov, s dovozom a montážou. S čím sme, ale nadmieru spokojní je zákaznícky servis v predajni, konkrétne v BA. Bolo nám naozaj veľmi dobre poradené a za veľa vychytavok ďakujeme práve pani na predajni.
Určite to nie je posledný krát čo sme navštívili vašu predajňu, keďže ešte nám ostávajú zariadiť 2 izby :).

Prajem pekný deň.
Gajdoš Peter , Slovenský Grob 24.2.2017

Príslušný produkt: 
Vstavaná skriňa + Lenka s úložným priestorom, breza tajga
Vstavaná skriňa do 2000 mm, biela premium

môžem konštatovať spokojnosť s celkovým priebehom

Dobrý deň, pani Poláková,
pre novú spálňu od Vás som sa rozhodol na základe viacerých informácií získaných v predajni v Laugaríciu v TN ( vystavené výrobky po kvalitatívnej stránke zodpovedali našej predstave), na Vašej stránke ( získali sme prehľad o možných výrobkoch ) a osobnej návšteve priamo u Vás v Hrušovom ( prejednali sme návrh osobne, nakoľko sa jednalo hlavne o atypickú skriňu).  Návrh spálne trval síce trochu dlhšie, ako som predpokladal, ale bolo to spôsobené pracovnou zaneprázdnenosťou p. Cibulku, ktorý ho  spracovával ( návrh spracoval ešte pred výstavou nábytku v NR, tam sme sa k tomu aj stretli a prebrali podrobnosti návrhu ). Po vyjasnení detailov návrhu sme uzavreli objednávku, pričom nám bol oznámený termín dodávky a montáže. Termín bol dodržaný, s prácou pracovníkov počas montáže som bol spokojný.  Pri montáži bolo pracovníkmi zistené, že poličky do rohovej skrine neboli vyrobené v správnych rozmeroch. Preto montáž bola dokončená až po niekoľkých dňoch. Termín dokončenia mi bol telefonicky oznámený a bol aj dodržaný. 
Kvalita nábytku zodpovedá naším predstavám.
Na základe vyššie uvedených skutočností môžem konštatovať spokojnosť s celkovým priebehom vybavenia mojej požiadavky na dodávku novej spálne. V prílohe sú fotky z nej.

S pozdravom
Ing. Juraj Pecka

Príslušný produkt: 
Lenka s úložným priestorum, dub bruno
Atypická skriňa šatníková, dub bruno

Vyrobky mame kratku dobu, ale doteraz sme s ich uzivanim velmi spokojni

Dobry den,
proces od objednania po montaz prebehol bez vacsich problemov, pozitivum je to, ze zameranie realizoval Vas odborny pracovnik, preto sme si boli isti, ze dodavka bude v poriadku. Kvalita zodpovedala nasim ocakavaniam, pristup celeho personalu bol max. ustretovy, uvitali by sme kratsie dodacie doby. Po spokojnosti s dodavkou postele sme si objednali dodatocne aj vstavanu skrinu a momentalne sme riesili nacenenie dalsej. Napriek vyssej kvalite ceny nie su az take nizke a nase rozhodnutie pri dalsej objednavke by urcite ulahcilo, ak by bola moznost nejakej "vernostnej" zlavy pri opakovanej objednavke, prip. pri objednavke viacerych produktov (postel, skrina, dalsia skrina..).

Vyrobky mame kratku dobu, ale doteraz sme s ich uzivanim velmi spokojni, urcite by sme Vasu spolocnost a Vase vyrobky odporucili dalej nasim znamym. Velmi pozitivne hodnotime aj list s podakovanim, ktory zasielate Vasim zakaznikom.

V prilohe emailu Vam zasielame fotky.

S pozdravom,

Ľubica Mačatková, Záhorská Bystrica

Príslušný produkt: 
Lenka s úložným priestorom, dub bahenný
Vstavana skrina do 3000 mm, dub bahenný/lacobel biely

Kvalitný slovenský výrobok

Dobrý deň,

s nákupom sme veľmi spokojní, obsluha veľmi príjemná a ochotná. To na čom sme sa dohodli aj platilo. Aj dodávka s montážou prebehla k našej 100% spokojnosti. 
Nábytok je pevný, kvalitný slovenský výrobok. Vrele Vás odporúčame. 
 
J.Furmánek Žilina 18.5..2015

Príslušný produkt: 
komoda K1 + toaletný stolík
Vstavaná skriňa
Posteľ Lenka bez úložného priestoru, dub arlington prírodný
Súvisiace produkty 
Knižnica
Knižnica
Pôvodná: 319,00 €
Akciová cena: 255,20 €