Posteľ Katka Kráľovská veľkosť

Posteľ Katka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, biela magnólia
Posteľ Katka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, agát lakeland
Posteľ Katka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, wenge mali
Posteľ Katka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, orech aida tabak
Posteľ Katka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, biela magnóliaPosteľ Katka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, agát lakelandPosteľ Katka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, wenge maliPosteľ Katka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, orech aida tabak
Pôvodná: 679,00 €
Akciová cena: 495,67 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
Embedded thumbnail for Posteľ Katka Kráľovská veľkosť
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Novinkou je nová línia postelí Kráľovská veľkosť. Postele sa vyznačujú nadštandardnou výškou. Pochádzajú z typizovaných postelí, ktoré máme štandardne v ponuke. Najdôležitejším rozdielom je výška postele, ktorá narástla z typizovaných 40 cm na 55cm. K tomu treba pripočítať ešte matrac, ktorý vyčnieva nad bok postele. V závislosti od výšky matraca sa konečná výška postele vyšplhá na výšku v rozsahu 65-70 cm. Táto výška je najčastejšie používaná v drahých hoteloch.

Pri spaní na vysokej posteli máme pocit výnimočnosti. Naše telo sa lepšie zrelaxuje ako pri spaní tesne nad zemou alebo na nízkych posteliach. Ďalším dôvodom prečo dobré hotely používajú takto vysoké postele je, že umožňujú ľahké vstávanie z postele, ktoré šetrí kĺby aj chrbticu.

Sadáme, líhame, ležíme, spíme, vstávame a takto môžeme pokračovať dookola. Nie pre každého je tento pohyb iba pohybom. Námaha súvisiaca s vykonaním tohto pohybu môže byť menšia ale aj väčšia. Tým, ktorí potrebujú pri vstávaní oporu pomôže vysoká posteľ. Pri sadnutí nepadáte na matrac, ktorý je nízko. Naopak, na vyššiu posteľ si pomaly a koordinovane sadáte. Pri vstávaní sa „zošuchnete“ z postele a stojíte bez námahy, aj keď ste rozospatý. Nenamáhate tak stuhnuté a nezahriate svaly, kĺby a chrbticu.

Najväčší úložný priestor vo svojej triede.   Až 1440 litorv.

Postele sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S úložným a bez úložného priestoru. Postele s úložným priestorom majú najväčší úložný priestor vo svojej triede. Je to až neuveriteľných 1440 litrov úložného priestoru. Tento fakt ocenia hlavne zákazníci s menšími bytmi, ktorí chcú efektívne využiť každý priestor v domácnosti.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetrávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore, je zabezpečená cirkulácia vzduchu. 

Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča a pri vstávaní sa nasáva čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

kráľovská manželská posteľ Katka

Dobrý deň.

Chceme sa poďakovať za super stránku, kde sme si všetko naštudovali od materiálu, hrúbku dosky, pozreli sme si video až po vybranú posteľ. Posteľ sme kupovali v Bratislave v budove Atriu.
Stretli sme sa v predajni s  profesionálnym vystupovaním pracovníčok, s vysvetlením  a hlavne s usmiatym personálom. Aj keď sme tam s manželom chodili len okukávať postele, vždy nám boli ochotné čo to vysvetliť a hlavne poradiť, čo sa do malej petržalskej spálne hodí. S radosťou sme vymenili  posteľ s výškou 45 cm za kráľovskú výšku, nakoľko nám rôčky pribudli a 32 ročná manželská posteľ už nespĺňala naše požiadavky.  Od objednania po dodanie tovaru prešlo iba pár dní. Zaplatili sme si vynosenie  na 8.poschodie, čo sme nesmierne uvítali, keď sme videli ako z mládencov tečie pot. Sami by sme to s manželom nevyniesli. Profesionalita mládencov bola na úrovni. Aj keď vznikli nemalé nedorozumenia a situácie hodné infarktu, našej novej a krásnej postele sme sa v deň dodania aj dočkali. Ako odškodnenie nám mládenci zložili posteľ aj bez požiadavky.  Potešili sme sa aj stolčeku - darčeku, ktorý využívame s radosťou.
Na posteli u vás zakúpenej som už 3x zaspala do roboty a večer sa tešíme do postele už o 20.00, aby sme si ľahli na super matrac. Samozrejme, že telku už niekedy po 20minutách vypíname. Ďakujeme ešte raz za kvalitnú manželskú posteľ Katka a za kvalitný spánok.

Manželia Lukáčikovi. 3.4.2017

Katka s úložným priestorom, kráľovská výška

Profesionálny prístup k zákazníkovi

Dobrý deň ,
pred mesiacom sme s manželom navštívili predajňu nábytku v Trnave, kde nás s úsmevom privítala pani Doskočilová .
Mali sme záujem o kúpu matrací . Pani predavačka s milým prístupom a srdečnou ochotou nám vysvetlila kvalitu vašich výrobkov. Na základe rozhovoru sme sa rozhodli k rekonštrukcii spálne . K matraciam sa pridala posteľ  a tiež skriňa.
Ďakujeme tiež chalanom ktorý boli veľmi šikovní a ochotní. Tovar bol dovezený a zmontovaný na profesionálnej úrovni v stanovenom termíne načas, podľa dohody. Vybrali sme si " Kráľovskú posteľ : Katka " a spí sa nám naozaj kráľovsky .
Veľmi sa tešíme našej novej spálni a radi sme podporili Slovenského výrobcu .
Ešte raz pekne ďakujeme a prajeme všetkým veľa úspechov.
 

manželia Heribanovi, V Trnave 24.02.2017

Katka s úložným priestorom, kráľovská výška, breza tajga
Vstavaná skriňa do 3500 mm, breza tajga

Posteľ Katka kráľovská veľkosť.

Dobrý deň,                                                                           

chcem poďakovať p.Kováčovej z predajne v Trnave za prístup, poradenstvo a vybavenie našej objednávky.

Posteľ je kvalitná, pevná, vysoká, pohodlná, len má jednu chybu: nie je naša  .Objednali sme ju pre maminu.

Montáž bola rýchla a profesionálna, chlapíci boli veľmi šikovní, som rada, že sme využili túto možnosť.  Ešte raz ďakujem a dúfam, že aj my budeme mať takú skvelú kráľovskú posteľ.

Prajem veľa spokojných klientov, s pozdravom Križanová Alena

Katka bez úložného priestoru, kráľovská výška, breza tajga

netreba reklamy, spokojnosť ľudí je tá najväčšia reklama.

Dobrý deň p. Poláková

Čo sa týka referencie, tak od internetovej stránky, kde sme našli vysnívanú posteľ a až po dodanie a namontovanie prebehlo všetko na jednotku.

Stránka veľmi prehľadná a zrozumiteľná, všetko sme našli na jednom mieste, či už samotnú posteľ, rošty, matrac...

Poradenstvo a doplnenie našej objednávky z Vašej strany nebol žiadny problém.

Doručenie včas oznámené, tak sme si vedeli zariadiť dopredu voľno v práci a čo sa týka samotnej montáže, chalani super prístup, komunikácia,

zmontované rýchlo, odborne a pekne.

Čo dodať na záver?......mali by sa od Vás učiť niektoré internetové obchody v rámci jednania, prístupu...atď.

Vrelo Vás len odporúčame ďalej a myslím si, že tak by to malo byť, netreba reklamy, spokojnosť ľudí je tá najväčšia reklama.

Fotografie už finálnej hotovej spálne ešte nemáme, nakoľko sa budeme sťahovať do nového domu v júli.

Zatiaľ Vám posielam fotky zmontovanej postele.

Pekný deň Vám prajem a ostávam s pozdravom

MArtin KELčík, Liptovské Sliače

Katka s úložným priestorom, kráľovský výška, surf biely

Nieje vela spolocnosti ako vasa na Slovensku, co je chyba.

Dobry den,
co sa tyka vsetkych sluzieb vasej spolocnosti, tak tie mate dane na vysokej urovni. Spokojnost bola velmi dobra.
Dlho sme hladali vhodnu postel do spalne na nasom trhu a to nielen v BA, ale aj na celom SK. Uz ked sme navstivili vela predajni a to neprehanam, lebo ich bolo naozaj vela, tak sme narazili na vasu reklamu na Zlatych Pieskoch pri NAY dome. Povedali sme si ze sa este zajdeme pozriet do vasej predajne ale nedavali sme tomu vela sanci po vsetkych tych navstevach predajni.
Potvrdilo sa porekadlo za najlepsie na koniec. Zacalo to dizajnom nabytku, pokracovalo pristupom pani predavacky a skoncilo dodanim s montazou nami vybranej spalne.
Len tak dalej. Nieje vela spolocnosti ako vasa na Slovensku, co je chyba.

S pozdravom
Richard Tomsó 26.4.2016

Katka s úložným priestorom, kráľovský výška, biela premium

už som si ju zamiloval a to nesrandujem :-)

Od Vašej spoločnosti som si kúpil posteľ, konkrétne Kráľovská posteľ Katka o veľkosti 160x200 cm spolu s úložným priestorom. Objednávku postele som riešil v predajni v Bratislave. Kvôli menšej veľkosti spálne, respektíve výklenku do ktorej sa malo vojsť čelo postele, bolo nutné zmenšenie o 10 cm. Táto požiadavka bola na moju spokojnosť vyriešená zmenšením postranných šuflíkov, každý o 5 cm. Milo ma prekvapila 6 ročná záruka, dovoz a montáž, ktorá prebehla veľmi rýchlo a hlavne kvalitne :-) Posteľ využívam ešte len zopár dní ale už som si ju zamiloval a to nesrandujem :-)

Prikladám aj fotografiu postele Katka v mojej spálni.

S pozdravom

Róbert Trnkóci

Posteľ Katka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, surf biely

Je pravda, že nábytok je masívny a pevný.

Dobrý deň pani Poláková a celý tím Wood Service,
 
Ani neviem ako začať. K Vašim produktom som sa dostala náhodou, keď som bola ešte vlani v Trnave na školení v budove, kde máte vzorkovú predajňu. Hneď sa mi zapáčila vysoká posteľ. Teraz, viac ako po roku, sme menili trvalý pobyt a tým aj nábytok do spálne. Od začiatku som s Vami   komunikovala len telefonicky a mailom, nemusela som ísť osobne do žiadnej predajne, čo svedčí o Vašej vysokej profesionalite a odbornosti a hlavne ochote. Sme spokojní s posteľou KATKA, roštami, matracmi a tiež s veľkým úložným priestorom. V priebehu objednávania postele sme objednali aj komody. Je pravda, že nábytok je masívny a pevný. Posledná fáza – dodanie a montáž bola bez problémov, netrvala dlho a bola vykonaná kvalitne. Takže záver je jednoznačný: odporúčame aj ostatným a ešte raz ďakujem.
Posielam pár foto, vyberte si, len sme ešte v štádiu sťahovania, tak chýbajú doplnky.
Prajem pekný deň.

Opálková , Šamorín 24.9.

Katka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, breza tajga
Komoda 42-4, breza tajga
Súvisiace produkty 
Komoda K1
Komoda K1
Pôvodná: 439,00 €
Akciová cena: 351,20 €