Posteľ Janka Kráľovská veľkosť

Posteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, jaseň antik
Posteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, dub bahenný
Posteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, zebráno pieskové
Posteľ Janka Kráľovská veľkosť s úp, dub bahenný
Posteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, dub ferrara čiernohnedý
Posteľ Janka Kráľovská veľkosť s úp, breza tajga
Posteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, dub ferrara čiernohnedý
Posteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, dub bruno
Posteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, jaseň antikPosteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, dub bahennýPosteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, zebráno pieskovéPosteľ Janka Kráľovská veľkosť s úp, dub bahennýPosteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, dub ferrara čiernohnedýPosteľ Janka Kráľovská veľkosť s úp, breza tajgaPosteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, dub ferrara čiernohnedýPosteľ Janka Kráľovská veľkosť bez úp, dub bruno
Pôvodná: 569,00 €
Akciová cena: 415,37 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
Embedded thumbnail for Posteľ Janka Kráľovská veľkosť
Embedded thumbnail for Posteľ Janka Kráľovská veľkosť
Embedded thumbnail for Posteľ Janka Kráľovská veľkosť
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Novinkou je nová línia postelí Kráľovská veľkosť. Postele sa vyznačujú nadštandardnou výškou. Pochádzajú z typizovaných postelí, ktoré máme štandardne v ponuke. Najdôležitejším rozdielom je výška postele, ktorá narástla z typizovaných 40 cm na 55cm. K tomu treba pripočítať ešte matrac, ktorý vyčnieva nad bok postele. V závislosti od výšky matraca sa konečná výška postele vyšplhá na výšku v rozsahu 65-70 cm. Táto výška je najčastejšie používaná v drahých hoteloch.

Pri spaní na vysokej posteli máme pocit výnimočnosti. Naše telo sa lepšie zrelaxuje ako pri spaní tesne nad zemou alebo na nízkych posteliach. Ďalším dôvodom prečo dobré hotely používajú takto vysoké postele je, že umožňujú ľahké vstávanie z postele, ktoré šetrí kĺby aj chrbticu.

Sadáme, líhame, ležíme, spíme, vstávame a takto môžeme pokračovať dookola. Nie pre každého je tento pohyb iba pohybom. Námaha súvisiaca s vykonaním tohto pohybu môže byť menšia ale aj väčšia. Tým, ktorí potrebujú pri vstávaní oporu pomôže vysoká posteľ. Pri sadnutí nepadáte na matrac, ktorý je nízko. Naopak, na vyššiu posteľ si pomaly a koordinovane sadáte. Pri vstávaní sa „zošuchnete“ z postele a stojíte bez námahy, aj keď ste rozospatý. Nenamáhate tak stuhnuté a nezahriate svaly, kĺby a chrbticu.

Najväčší úložný priestor vo svojej triede.   Až 1440 litrov.

Postele sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S úložným a bez úložného priestoru. Postele s úložným priestorom majú najväčší úložný priestor vo svojej triede. Je to až neuveriteľných 1440 litrov úložného priestoru. Tento fakt ocenia hlavne zákazníci s menšími bytmi, ktorí chcú efektívne využiť každý priestor v domácnosti.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetrávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore, je zabezpečená cirkulácia vzduchu. 

Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča a pri vstávaní sa nasáva čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

dodanie bolo rýchlejšie ako bol dohodnutý termín

Spokojnosť s vašou spoločnosťou na výbornu. Najviac sme si cenili ochotu a záujem pracovničky na prevadzke čo bol aj jeden z hlavných dôvodov prečo kúpiť cez vás. Odborne poradila a pomohla pri výbere postele, matracov a roštov. S dodanim tovaru sme taktiež velmi spokojní bolo to dokonca ešte rýchlejšie ako bol dohodnutý termín. Zloženie posteľe bolo v pár jednoduchých krokoch podľa jasného návodu.
V prílohe prikladám fotku postele už v spálni.

Ďakujem Klimeš Patrik,

Častá 3.9.2017

Janka bez úložného priestoru, kráľovská výška, orech aida tabak

Celkovo som s postelou velmi spokojna

Dobry den pani Polakova,

ked to vezmem od zaciatku, tak ma velmi milo prekvapila pani predavacka v Ziline. Pri vybere postele a madracov, mi vsetko potrebne vysvetlila. Zaroven nebola natlakova pri predaji ako vacsina obchodnikov. Pani, ktori doniesli postel a madrac boli dobre naladeni, priatelski co sa tiez v dnesnej dobre prilis casto nevidi. Jedine negativum vidim v navode postele, kde chyba podrobnejsi popis a neboli dodane vsetky potrebne suciastky.
Celkovo som s postelou velmi spokojna, konecne sa po rokoch spanku nebudim dolamana.

S pozdravom
Ing. Alica Obešlová, Žilina 25.2.2017

Janka bez úložného priestoru, kráľovská výška, dub ferrara čiernohnedý

nemohli by sme spraviť lepšie.

Dobrý deň,
 
Čo sa týka predaja prostredníctvom Vašej spoločnosti, nemohli by sme spraviť lepšie.
V prvom rade musíme poďakovať pani, ktorá nám predávala posteľ a poďakovať sa za jej profesionálny prístup. Všetko čo spomínala a nám poradila, po inštalácii postele bolo naozaj aj v reáli na 100% naplnené.
Rovnako sa mi veľmi páčil proaktívny prístup s tým, že posteľ bola spravená na mieru. U konkurencii sa mi stalo, že veci mimo rozsahu sadzobníka sa nedali realizovať. U nás sa realizovalo mimo štandardu vysoké čelo postele, čo ma potešilo. Rovnako sme obdržali naviac aj jeden nočný stolík zdarma.

Min. týždeň sme obdržali poštou poďakovanie za nákup. Myslím si, že takto by mal vyzerať predajný, popredajný servis a takto si spoločnosť váži klientov.

V neposlednom rade treba spomenúť aj pánov, ktorí inštalovali posteľ. Rovnako môžem len chváliť prístup a vykonanie ich práce.
Večer Vám pošlem fotku spálne, aby ste videli prevedenie.
Určite vás budeme opodrúčať.

Ďakujem.

S pozdravom.  Laššák Miroslav. Bratislava 24.2.2017

Janka s úložným priestorom, kráľovská výška, dub bruno + otoman

Postel je naozaj pohodlna

Dobrý deň pani Poláková
dakujem za zaslanie  emailu  v prílohe zasielam pár fotografii novej postele a spalne.
čo sa týka referencie na vaše výrobky.

Postel je naozaj pohodlna a nelutujem že som si zvolila kralovsku výšku je masivna a dekor dreva ja presne taký aký som chcela k povodnému nabytku.
čo sa týka vybavenia objednávky, termíny boli dodržané, trochu bol problém s dohodnutím si dovozu nábytku ale nakoniec som si zabezpečila osobu, ktorá tovar prevzala za mna.
Jediné čo môžem vyčítať je že návod na montáž je pre menej technicky zdatného človeka nepoužitelný. Postel som skladala sama ale keby som nebola trosku zručnejšia asi ju neposkladám, zostalo mi zopár  skrutiek naviac, ktoré boli pribalené :-) ale nepodlahla som panike lebo som vedela že nikde nič nechýba :-) posteľ slúži a som spokojná

Ďakujem a zostávam s pozdravom Vitteková, Trnava  28.1.2017

Janka bez úložného priestoru, kráľovská výška, orech aida tabak
Janka bez úložného priestoru, kráľovská výška, orech aida tabak

Sme radi , že sme sa rozhodli pre postele od Vás.

Dobrý deň.

Kupovali sme si prostredníctvom Vašej spoločnosti manželskú posteľ do našej spálne+rošty a matrace.Taktiež sme kupovali 2 skrine a 2 postele+  2 rošty a 2 matrace do detskej izby.. Boli sme spokojní s prístupom a ochotou  personálu ,kedy sme si nábytok ešte len vyberali. Dodávka  bola presne načas a boli sme tesne pred dodaním telefonicky kontaktovaní. Pracovníci Vašej firmy nám jednotlivé kusy  nábytku rozmiestnili do izieb ,čo bolo pre nás veľké plus :) K tomu ešte krátku  inštruktáž ohľadom montáže, nakoľko  manžel skladal nábytok sám. Montáž boja jednoduchá a presne všetko do seba zapadalo.  S manželskou posteľou sme  obaja  nadmieru spokojní, na  novej   posteli sa  nám obom  spí  veľmi  dobre  a   pohodlne.  Deti sú   tiež spokojné :)  Sme  radi , že sme  sa  rozhodli   pre  postele  od  Vás.
Nakoľko bývame  v  bytovke, máme  menšiu spálňu, ktorú  zdobí  naša   (pre nás  ) "kráľovská" posteľ, posielame  foto, tak ako sa  nám podarilo odfotiť.

S  pozdravom  rodina  Bottova.

Posteľ Janka s úložným priestorom, kráľovská výška, buk bavaria

Jednoducho maximálna spokojnosť

Dobrý deň.
Mám napísať referenciu na nas nákup. Jednoducho maximálna spokojnosť, či už pri objednávke dodaní, montáži veľká spokojnosť ďakujeme.
Prajem pekný deň 
Dugova

Janka s úložným priestorom, kráľovská výška, dub ferara čiernohnedý

Nakoniec nám prišla posteľ,ktorá má názov kráľovská a môžem potvrdiť,že naozaj kráľovskou aj je!!

Dobrý deň, v prvom rade Vám musím oznámit,že reagovať budem ja pani Ryšková a nie pán Ryška: Samozrejme veľmi rada zareagujem,nakoľko som spokojná klientka.
Posteľ sme si vyberali na predajni v Trnave a poviem Vám otvorene,že polroka! Pani (p.Kováčová),ktorá sa nám venovala bola veľmi ochotná a milá,ani raz som sa necítila,že by mala nedobrý pocit z toho,že stále preberám a neviem si vybrať. Bola perfektným radcom.Posteľ, ktorú som si vybrala v lete som nakoniec v zime komplet zmenila! Som rada,že som nakoniec zobrala zo sebou aj manžela, ktorý mi aj tú zmenenú zasa celkom zmenil!!
Ale! Nebanujem!
Nakoniec nám prišla posteľ,ktorá má názov kráľovská a môžem potvrdiť,že naozaj kráľovskou aj je!!
Ešte malá poznámočka: chlapci ktorí posteľ montovali,boli nesmierne šikovní!!

Božena Ryšková

Sme radi,že sme podporili slovenskú firmu.

Dobrý deň!

S Vašou postelou sme mimoriadne spokojní. Máme malé dieťa a spánok nám často chýba,ale vstávanie k dieťaťu z tak vysokej postele,je ùplná radosť. Dokonca sa vo vynimocných prípadoch zmestíme na ňu aj všetci traja. :-)
Sme radi,že sme podporili slovenskú firmu. Želáme Vám mnoho úspechov v budúcnosti a pekný zvyšok dňa.

S pozdravom Ivana Kebísková, Trenčín.

Janka bez úložného priestoru, kráľovská výška, biela magnolia

Sme radi ze sme podporili SVK vyrobcu

Dobry den,

Dakujeme za vase sluzby, poradenstvo v TT velmi dobre, aj sposob dorucenia.
Montaznici sa sice trochu potrapili so skladanim postele, ale nakoniec to dobre dopadlo :)
Postel vyzera byt robustna, material pevny, dyha velmi pekna, nic nevrzga...
Sme radi ze sme podporili SVK vyrobcu. Preposielam fotku hned po montazi, hadam spravim aj lepsiu, pekny den
S pozdravom
Ing. Vladimir Vacval

Janka bez úložného priestoru, kráľovská veľkosť, dub bruno

vyhovuje aj účelovo

Dobrý deň,

zatiaľ sme spokojní, aj sa nám zostava páči a vyhovuje aj účelovo.  Zostávame s pozdravom a prajeme pekné jarné sviatky celému kolektívu!

Chúťka Albert

Janka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť, orech aida tabak
skriňa EX140, orech aida tabak

Stránky

Súvisiace produkty