Posteľ Evka Kráľovská veľkosť

Posteľ Evka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, čerešňa pinot
Posteľ Evka Kráľovská veľkost bez úloného priestoru, breza tajga
Posteľ Evka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, jaseň antik
Posteľ Evka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, dub bahenný
Posteľ Evka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, agát lakeland
Posteľ Evka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, dub bahenný
Posteľ Evka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, čerešňa pinotPosteľ Evka Kráľovská veľkost bez úloného priestoru, breza tajgaPosteľ Evka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, jaseň antikPosteľ Evka Kráľovská veľkosť bez úložného priestoru, dub bahennýPosteľ Evka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, agát lakelandPosteľ Evka Kráľovská veľkosť s úložným priestorom, dub bahenný
Pôvodná: 579,00 €
Akciová cena: 422,67 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
Embedded thumbnail for Posteľ Evka Kráľovská veľkosť
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Novinkou je nová línia postelí Kráľovská veľkosť. Postele sa vyznačujú nadštandardnou výškou. Pochádzajú z typizovaných postelí, ktoré máme štandardne v ponuke. Najdôležitejším rozdielom je výška postele, ktorá narástla z typizovaných 40 cm na 55cm. K tomu treba pripočítať ešte matrac, ktorý vyčnieva nad bok postele. V závislosti od výšky matraca sa konečná výška postele vyšplhá na výšku v rozsahu 65-70 cm. Táto výška je najčastejšie používaná v drahých hoteloch.

Pri spaní na vysokej posteli máme pocit výnimočnosti. Naše telo sa lepšie zrelaxuje ako pri spaní tesne nad zemou alebo na nízkych posteliach. Ďalším dôvodom prečo dobré hotely používajú takto vysoké postele je, že umožňujú ľahké vstávanie z postele, ktoré šetrí kĺby aj chrbticu.

Sadáme, líhame, ležíme, spíme, vstávame a takto môžeme pokračovať dookola. Nie pre každého je tento pohyb iba pohybom. Námaha súvisiaca s vykonaním tohto pohybu môže byť menšia ale aj väčšia. Tým, ktorí potrebujú pri vstávaní oporu pomôže vysoká posteľ. Pri sadnutí nepadáte na matrac, ktorý je nízko. Naopak, na vyššiu posteľ si pomaly a koordinovane sadáte. Pri vstávaní sa „zošuchnete“ z postele a stojíte bez námahy, aj keď ste rozospatý. Nenamáhate tak stuhnuté a nezahriate svaly, kĺby a chrbticu.

Najväčší úložný priestor vo svojej triede.   Až 1440 litrov.

Postele sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S úložným a bez úložného priestoru. Postele s úložným priestorom majú najväčší úložný priestor vo svojej triede. Je to až neuveriteľných 1440 litrov úložného priestoru. Tento fakt ocenia hlavne zákazníci s menšími bytmi, ktorí chcú efektívne využiť každý priestor v domácnosti.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetrávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore, je zabezpečená cirkulácia vzduchu. 

Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča a pri vstávaní sa nasáva čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

Čo sa týka poradenstva a objednania, tam sme boli spokojný nadmieru

Dobrý deň

Celková naša spokojnosť s Vašimi službami je 90%

Čo sa týka poradenstva a objednania, tam sme boli spokojný nadmieru predovšetkým s prístupom a ochotou pani Flajšakerovej, jej profesionálny prístup nás milo prekvapil, nakoľko v dnešnej dobe sa to často nevidí.
Dodávka a montáž prebehla prakticky bez problémov, Vaši montážnici boli tak isto profesionálny a páčilo sa nám že pri problémoch v doprave nám vopred dali vedieť že budu meškať.
Jediná vec ktorá nás trochu mrzí, bolo zistenie poškodenia čela postele čo Vaši montážnici odvôvodnili že poškodenie bolo spôsobené vo výrobe, nakoľko vynáška a montáž prebehla s veškerou opatrnostou, po upozornení na predmetné poškodenie si to bez váhania odfotili a prisľúbili urgentné vyriešenie a ubezpečenie že nemusíme nič reklamovať, že oni to za nás vyriešia, no bohužial sa nám okrem Vás nikto neozval.
Ale to nám nekazí radosť z nového nábytku ktorý je naozaj pekný a podľa našich predstáv.

S pozdravom Polakovič

Evka s úložným priestorom, buk tyrolský čoko
rozkladacia posteľ Ľubka R, agát lakeland

Výborný prístup pri poradenstve

Dobry vecer,  poradenstvo - super vyborny pristup,
                     objednanie - ok , dohodli sme sa aj cez mail :)
                    dorucenie - tovar bol doruceny este skor ako sme sa dohodli - ok :)
                   montaz - montaznici boli perfektni - navrhujem zvysenie platu :) ,  zasluzia si
Podla mojej manzelky a samozrejme aj mna je to krasne.
Dakujeme : rod. Janegova 10.9.2015

Posteľ Evka s úložným priestorom, kráľovská veľkosť , agát lakeland
Vstavaná skriňa do 4000 mm, agát lakeland
Súvisiace produkty