Posteľ Danka Kráľovská veľkosť

Posteľ Danka bez úložného priestoru, kráľovská výška, buk bavária+mali8 mriežka
Posteľ Danka s úložným priestorom, kráľovská výška, orech aida tabak
Posteľ Danka bez úložného priestoru, kráľovská výška, buk bavária+mali8 mriežkaPosteľ Danka s úložným priestorom, kráľovská výška, orech aida tabak
Pôvodná: 668,00 €
Akciová cena: 487,64 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Novinkou je nová línia postelí Kráľovská veľkosť. Postele sa vyznačujú nadštandardnou výškou. Pochádzajú z typizovaných postelí, ktoré máme štandardne v ponuke. Najdôležitejším rozdielom je výška postele, ktorá narástla z typizovaných 45 cm na 55cm. K tomu treba pripočítať ešte matrac, ktorý vyčnieva nad bok postele. V závislosti od výšky matraca sa konečná výška postele vyšplhá na výšku v rozsahu 65-70 cm. Táto výška je najčastejšie používaná v drahých hoteloch.

Pri spaní na vysokej posteli máme pocit výnimočnosti. Naše telo sa lepšie zrelaxuje ako pri spaní tesne nad zemou alebo na nízkych posteliach. Ďalším dôvodom prečo dobré hotely používajú takto vysoké postele je, že umožňujú ľahké vstávanie z postele, ktoré šetrí kĺby aj chrbticu.

Sadáme, líhame, ležíme, spíme, vstávame a takto môžeme pokračovať dookola. Nie pre každého je tento pohyb iba pohybom. Námaha súvisiaca s vykonaním tohto pohybu môže byť menšia ale aj väčšia. Tým, ktorí potrebujú pri vstávaní oporu pomôže vysoká posteľ. Pri sadnutí nepadáte na matrac, ktorý je nízko. Naopak, na vyššiu posteľ si pomaly a koordinovane sadáte. Pri vstávaní sa „zošuchnete“ z postele a stojíte bez námahy, aj keď ste rozospatý. Nenamáhate tak stuhnuté a nezahriate svaly, kĺby a chrbticu.

Najväčší úložný priestor vo svojej triede.   Až 1440 litrov.

Postele sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S úložným a bez úložného priestoru. Postele s úložným priestorom majú najväčší úložný priestor vo svojej triede. Je to až neuveriteľných 1440 litrov úložného priestoru. Tento fakt ocenia hlavne zákazníci s menšími bytmi, ktorí chcú efektívne využiť každý priestor v domácnosti.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetrávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore, je zabezpečená cirkulácia vzduchu.

Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča a pri vstávaní sa nasáva čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

termín objednávky bol dodržaný

Vážená p.Gabovicova . Postel som objednávala vo vašom obchode. Spokojná som bola s vašim prístupom a poradenstvom k zákaznikovi, termín objednvky bol dodrzany a aj s montazou vasich pracovnikov som bola spokojna. Zároveň vám posielam fotografiu postele, ktorú som si u vás objednala.

Ďakujem

S pozdravom Cyprianová Andrea, Dubnica nad Váhom

20.8.2017
 

Posteľ Danka s úložným priestorom, dub ferrara čiernohnedý+cayenne biccuit hladké

Lepšie som si vybrať nemohla :-)

Dobrý deň,
posielam foto postele a skrine.
Lepšie som si vybrať nemohla :-) ochota, profesionalita ľudí na vysokej úrovni. Posteľ skvelá, skriňa veľká :-) páni montaznici velmi ochotní. Určite vrelo odporúčam.
Prajem pekný deň
Tomaničkova Zuzana

Trenčianske Teplice 29.1.2017

Posteľ Danka bez úložného priestoru, orech aida tabak
skriňa EX240, orech aida tabak

som veľmi spokojný

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem za posteľ od Vás. Je kvalitná, pevná, vysoká, presne podľa mojich predstáv. Predávajúca bola veľmi ochotná (a to ja som veľký špekulant) a bolo na nej vidieť že vie čo predáva. Samotná montáž prebehla rýchlo a profesionálne. Celkovo som veľmi spokojný s kúpou postele. Určite keď sa ma niekto opýta kde je najlepšie kupiť posteľ, odporučim mu Vás.

Líňa Tomáš, PU

Danka bez úložného priestoru, kráľovská výška, orech aida tabak
Súvisiace produkty 
komoda K2-5
Komoda k2-5
Pôvodná: 349,00 €
Akciová cena: 279,20 €