O firme Wood Service

Firma Wood Service bola založená v roku 2002 ako výroba nábytku na mieru. Postupom času sa začala orientovať na sériovú výrobu. V roku 2009 sa pretransformovala na Wood Service Group, s.r.o.. Firma začala sériovú výrobu postelí a spální s ďalšími produktami ako sú komody, nočné stolíky, skrine s posuvnými dverami ako aj vstavané skrine. Zariaďujeme kompletné spálne v bytoch, domov, hoteloch či penziónoch.

Naše postele a spálne sa odlišujú použitým materiálom, ktorý nakupujeme len od preverených dodávateľov, aby sme dokázali neustále dodržiavať vysokú latku kvality. Drevotriesku, z ktorej vyrábame naše výrobky si nechávame robiť na mieru s hrúbkou 38 mm. Tento materiál je na slovenskom trhu nadštandardom.

Spoje na našich posteliach a spálňach sú robené na CNC strojoch, kde je zaručená kvalita a presnosť. Spojovacie komponenty, ktoré používame sú takisto len z prvotriednych materiálov. Aj z tohto dôvodu si môžeme dovoliť poskytovať na naše postele a spálne 6 ročnú záruku.

Cieľom našej firmy je vyrábať kvalitné výrobky z nadštandardných materiálov pri zachovaní prijateľnej ceny. Najdôležitejším zameraním našej spoločnosti je maximálne a kvalitne uspokojovať potreby zákazníkov pri výrobe postelí a spálňového nábytku.