Lenka XL Kráľovská veľkosť

Lenka XL Kráľovská veľkost
Lenka XL Kráľovská veľkost
Lenka XL Kráľovská veľkost
Lenka XL Kráľovská veľkost
Lenka XL Kráľovská veľkost
Lenka XL Kráľovská veľkostLenka XL Kráľovská veľkostLenka XL Kráľovská veľkostLenka XL Kráľovská veľkostLenka XL Kráľovská veľkost
Pôvodná: 679,00 €
Akciová cena: 495,67 €
Vyplnením dotazníka získavate ďaľšiu zľavu 3%
Vzorky dekorov zdarma
  • Informácie
  • Technické parametre
  • Hodnotenie

Novinkou je nová línia postelí Kráľovská veľkosť. Postele sa vyznačujú nadštandardnou výškou. Pochádzajú z typizovaných postelí, ktoré máme štandardne v ponuke. Najdôležitejším rozdielom je výška postele, ktorá narástla z typizovaných 45 cm na 55cm. K tomu treba pripočítať ešte matrac, ktorý vyčnieva nad bok postele. V závislosti od výšky matraca sa konečná výška postele vyšplhá na výšku v rozsahu 65-70 cm. Táto výška je najčastejšie používaná v drahých hoteloch.

Pri spaní na vysokej posteli máme pocit výnimočnosti. Naše telo sa lepšie zrelaxuje ako pri spaní tesne nad zemou alebo na nízkych posteliach. Ďalším dôvodom prečo dobré hotely používajú takto vysoké postele je, že umožňujú ľahké vstávanie z postele, ktoré šetrí kĺby aj chrbticu.

Sadáme, líhame, ležíme, spíme, vstávame a takto môžeme pokračovať dookola. Nie pre každého je tento pohyb iba pohybom. Námaha súvisiaca s vykonaním tohto pohybu môže byť menšia ale aj väčšia. Tým, ktorí potrebujú pri vstávaní oporu pomôže vysoká posteľ. Pri sadnutí nepadáte na matrac, ktorý je nízko. Naopak, na vyššiu posteľ si pomaly a koordinovane sadáte. Pri vstávaní sa „zošuchnete“ z postele a stojíte bez námahy, aj keď ste rozospatý. Nenamáhate tak stuhnuté a nezahriate svaly, kĺby a chrbticu.

Najväčší úložný priestor vo svojej triede.   Až 1440 litrov.

Postele sa vyrábajú v dvoch prevedeniach. S úložným a bez úložného priestoru. Postele s úložným priestorom majú najväčší úložný priestor vo svojej triede. Je to až neuveriteľných 1440 litrov úložného priestoru. Tento fakt ocenia hlavne zákazníci s menšími bytmi, ktorí chcú efektívne využiť každý priestor v domácnosti.

Štandardom sú vetracie mriežky na každej strane úložného priestoru postele. Cez vetracie mriežky sa odvetrávajú matrace zo spodnej strany. Tým sa zabezpečuje zdravé dýchanie matraca. Takisto pre veci, ktoré sú uschované v úložnom priestore, je zabezpečená cirkulácia vzduchu.

Tento pohyb vzduchu sa vytvára na základe nášho pohybu na matraci. Pri každom ľahnutí sa vzduch vytláča a pri vstávaní sa nasáva čerstvý vzduch. Takto sa zabezpečuje výmena vzduchu v úložnom priestore postele.

*Matrac, rošt a nočné stolíky nie sú súčasťou ceny postele.

Posteľ vyrobíme aj na mieru v atypických rozmeroch !

naše malé vnúčatá prespia celú noc až do bieleho rána

Dobrý deň,
v prílohe posielame fotku našej spálne s manželskými posteľami od vás.

S posteľami sme veľmi spokojní a zároveň aj s vašimi službami, nakoľko sme mali ťažkosti s výškou postele a operatívne ste ochotne vyriešili tento náš problém znížením výšky čiel postele. Veľmi sme spokojní aj s dodanými matracmi, na ktorých sa výborne spí, o čom hovorí aj skutočnosť, že naše malé vnúčatá prespia celú noc až do bieleho rána.

S pozdravom
-----------------------------------------------------
Vladislav Vido
Nové Mesto nad Váhom, 23.8.2017

Príslušný produkt: 
Lenka XL s úložným priestorom, kráľovská výška, dub ferrara

Komunikácia, či už mailová, alebo telefonická bola bezproblémová

Od prvej návštevy predajne v Trnave, až po montáž našej spálne sme boli maximálne spokojní. V predajni nám ochotne poradili, doručenie a montáž spálne prebehla taktiež bez problémov, vďaka priateľským zamestnancom, na ktorých bolo vidieť odbornosť vo svojom odbore. Komunikácia, či už mailová, alebo telefonická bola bezproblémová. 
Ďakujeme za krásnu novú spáľnu, s ktorou sme nadmieru spokojní.
 
S pozdravom
Ľubomír Hochel, Pastuchov

Príslušný produkt: 
Posteľ Lenka XL bez úložného priestoru,kráľovská veľkosť, dub bahenný
Vstavaná skriňa do 3500mm, dub bahenný/biela premium
Súvisiace produkty