Blog a novinky zo sveta nábytku

 

Paplóny a prehozy

Netradičné paplóny a prehozy s našitými obliečkami

Žiadna posteľ sa nezaobíde bez kvalitného paplónu či prehozu. Aj tieto doplnky sa počas spánku podieľajú na tvorbe toho najväčšieho pohodlia a zabezpečujú príjemné hriatie tela.

Čítaj celý článok

 

Nábytok na mieru od Woodservice

Príbeh nášho nábytku na mieru

Naša spoločnosť Wood Service Group s.r.o. má s výrobou nábytku na mieru dlhoročné skúsenosti. Venujeme sa jej totiž dennodenne už od roku 2002. Počas obdobia našej existencie sme prešli obrovskou cestou nielen my, ale naše výrobky.

Čítaj celý článok

 

large_postele-spalne-01.jpg

Hľadáte posteľ pre zdravý a pohodlný spánok? Na toto sa zamerajte pri jej výbere.

Chcete si konečne aj vy dopriať zdravý spánok a počas noci sa cítiť ako v bavlnke? Ak vám vaša súčasná posteľ nedokáže poskytnúť dokonalý komfort, ktorý vám to umožní, je čas poobzerať sa po novej. Výber správnej postele je však veľmi náročný a často predstavuje hotovú alchýmiu. Aj preto vám chceme poradiť, na čo zamerať pri hľadaní postele, ktorá vám vytvorí ideálne podmienky na zdravý spánok.

Čítaj celý článok

 

Kde si v Žiline vybrať a kúpiť kvalitnú posteľ či rovno celú spálňu?postele-spalne-zilina.jpg

Bývate v Žiline či jej okolí a hľadáte ideálnu posteľ, ktorá bude vyzerať podľa vašich očakávaní? Zaobstarajte si lôžko, ktoré do bodky splní všetky nároky a vydrží vám celé desaťročia. Kde také postele dokážete nájsť? No predsa v predajni Wood Service Group, ktorá sa teší na vašu návštevu aj v Žiline.

Čítaj celý článok

 

postele-spalne-02.jpg

ZDRAVO A S POCITOM LUXUSU. AJ TAK SA MÔŽETE VYSPAŤ VO VAŠEJ POSTELI

Majitelia hotelov dbajú na to, aby boli izby pre tých najvyberavejších zákazníkov zariadené naozaj nadštandardne. Vedia, že tým najdôležitejším nábytkom izby je posteľ, a preto najväčšiu pozornosť venujú práve jej výberu.

Čítaj celý článok

 

postele-spalne-trencin.jpgPOSTELE A SPÁLŇOVÝ NÁBYTOK PRE TÝCH NAJVYBERAVEJŠÍCH AJ V OC LAUGARICIO V TRENČÍNE

Je pre vás dôležitá kvalitná posteľ? Potrpíte si na precízne spracovanie materiálu a vyhľadávate nábytok, ktorý vás očarí nielen svojim dizajnom, ale aj obrovskou životnosťou, ktorú ponúka? 

Čítaj celý článok